حضور سید حسن خمینی در گلستان شائبه انتخاباتی ندارد / حفاظت از ایشان مانند شخصیتهای درجه یک نظام است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 374 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:21 ب.ظ، سه شنبه، 5 خرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت : با همه مشغله ای که ما در استان داریم سفر ایشان کار مضاعفی را برای ما ایجاد می کند علیرغم این ما پذیرفتیم در درجه اول برای ارتحال امام چون روز ۱۴ و ۱۵ خرداد متمرکز است ما یک هفته زودتر برگزار کنیم تا شائبه انتخاباتی بودن آن رد می شود.

1422343238__dsc2013به گزارش رادکانا، علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان در نشست خبری با خبرنگاران استان در جواب سوالی مبنی بر دستاوردهای سفر سیدحسن خمینی به گرگان گفت : در سال گذشته 90 سخنران به استان گلستان آمدند که بی بدیل هست ما توی رنکینگ سیاسی کشور جزو سه استان برتر کشور هستیم .

طهماسبی افزود: در ابتدای سال 92 برای یادواره یاک 40 علی مطهری آمد و در پایان سال 93 مطهری در شیراز جلویش گرفته می شود و همچنین الهه کولایی در گرگان سخنرانی می کند اما در فرودگاه شیراز بدون بلیط او را بر می گردانند و من درجه اول به شما و مردم و گروه های سیاسی تبریک می گویم که این تحمل را به ما و اقوام مختلف در استان داده است.

وی در خصوص بیانیه جعلی گفت: پیرامون حضور  یادگار امام در جلسه داخلی یکی از گروه های سیاسی بین خودشان مطرح شد که سید حسن خمینی برای سخنرانی یادواره یاک چهل بیاید و در ادامه بنام یک گروه سیاسی موضع گیری شد که الحمدلله بلافاصله آن را تکذیب کردند و این بلوغ سیاسی در گروه های سیاسی استان وجود دارد .

بیانیه جعلی شوخی بیش نبود

معاون استاندار گلستان اذعان کرد: من یادم می آید در زمان دوم خرداد به بعد برخی از این افراد اصلاح طلب که هفته نامه داشتند خودشان اقرار می کردند که ما از این وضع خسته شده ایم بگذارید گروه های رقیب هم هفته نامه و روزنامه و سایت داشته باشند و به نظر من بیانیه جعلی شوخی بیش نبود .

علی اصغر طهماسبی در خصوص دستاوردهای سفر سید حسن خمینی گفت : همین که سید حسن آقا با آن همه مشغله کاری که دارند و باید هفته آینده در حرم مطهر با حضور رهبری و ملت ایران سخنرانی کنند دعوت مردم استان گلستان را پذیرفتند به فال نیک می گیریم.

 وی افزود: این سفر یکی از اثرات خوبی که دارد این است که استان گلستان استان دارالمؤمنین و شهید پرور است و 4 هزار شهید داریم و اصراری که بزرگان استان داشتند با این همه مشغله کاری که ایشان پذیرفتند تشکر می کنیم و اثرات خوبی دارد و یکی از این اثرات اینکه تحمل ما مردم استان گلستان اعم از گروه های مختلف سیاسی و شبکه های اجتماعی  بالاتر خواهد رفت و در ادامه هم چون انتخابات مهم مجلس و خبرگان را داریم می تواند برای شور و نشاط اجتماعی هم موثر باشد.

سفر سید حسن برای ما کار مضاعفی را ایجاد می کند

در ادامه خبرنگار یکی از خبرگزاری ها از معاون استاندار پرسید که آیا حضور سید حسن خمینی در استان انتخاباتی است ، گفت : اولا نیمه خرداد همه ساله در مرکز استان مراسم ارتحال امام برگزار می شود و از طرفی حضور سیدحسن که خودش کاندیدا نیست و حضورش در استان برای ما جنبه امنیتی دارد ، چرا که ما همان حفاظتی که برای رئیس جمهور در نظر گرفتیم برای ایشان هم بکار می گیریم چون رده حفاظتی کشوری به استانداری ها اعلام می شود.

طهماسبی در پایان خاطر نشان کرد: با همه مشغله ای که ما در استان داریم سفر ایشان کار مضاعفی را برای ما ایجاد می کند علیرغم این ، ما پذیرفتیم و در خدمت ایشان هستیم در درجه اول برای ارتحال امام چون روز 14 و 15 خرداد متمرکز با حضور مقام معظم رهبری داشتند مجبور شدیم یک هفته زودتر برگزار کنیم تا شائبه انتخاباتی بودن آن رد می شود .

انتهای پیام/

ارسال نظر