حضور مدیرعامل گاز گلستان در جمع کارکنان روابط عمومی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 445 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:42 ب.ظ، یکشنبه، 27 اردیبهشت، سال 1394 نظرات بدون نظر

مهندس صفر علی جمال لیوانی مدیرعامل گاز گلستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور در واحد روابط عمومی با رئیس و کارکنان آن دیدار و گفتگو کرد.

940227-3به گزارش رادکانا، در این دیدار صمیمی سید جواد موسوی عید بزرگ مبعث و این روز  مهم را به مدیر عامل و کارکنان واحد روابط عمومی تبریک گفته و از حضور گرم و صمیمی مهندس جمال لیوانی مدیر عامل شرکت ابراز خرسندی نموده و خواستار حمایتهای بی شائبه ایشان در راستای تحقق اهداف و برنامه های واحد شد.
 
در ادامه مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان نیز با تبریک عید فرخنده بعثت و این روز مهم، از زحمات خالصانه رئیس و مجموعه کارکنان پرتلاش روابط عمومی تقدیر نموده و جایگاه روابط عمومی در شرکت را بسیار مهم و با اهمیت خواند و حمایت و پشتیبانی قاطعانه خود را به این واحد اعلام نمود.
 
مهندس صفر علی جمال لیوانی گفت: یکی از رسالتهای مهم روابط عمومی، مقوله مهم اطلاع رسانی است که با استفاده از این فرصت می تواند به نحو مطلوبی اقدامات و خدمات انجام شده سازمان را بصورت شفاف و مناسب به مردم شریف منعکس نمایند.
 
این مقام مسئول با اشاره به اینکه روابط عمومی پشتیبان سازمان است تصریح کرد: برقراری ارتباط دو سویه بین مدیر سازمان با مردم و همچنین مدیر با کارکنان از وظایف مهم و حساس واحد روابط عمومی است و می تواند مدیر سازمان را در نیل به اهداف شرکت یاری رساند.
 
جمال لیوانی یکی دیگر از وظایف مهم و خاص  واحد روابط عمومی را فرهنگ سازی بویژه در زمینه مدیریت مصرف ایمن و بهینه از گاز دانست و اظهار داشت: با انجام فرهنگ سازی مناسبی که هر ساله انجام می شود اگر بتوانیم جلوی حتی یک حادثه ناگوار را بگیریم  بسیار ارزش آفرین می باشد لذا باید در سال جدید اقدامات زیادی را در این رابطه انجام دهیم.

مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان در خاتمه افزود: در حال حاضر روابط عمومی شرکت از نیروهای انسانی خوب و توانمند بهره مند می باشد که با استفاده از پتانسیلهای خلاق خود می تواند در راستای تحقق اهداف سازمان  بسیار مثمر ثمر باشد.

انتهای پیام/
ارسال نظر