حضور مسئولین در ستاد انتخاباتی کاندیدای خاص، خلاف قانون است/ سخنرانی خانم بدحجاب در یکی از ستادها در مورد رهبری را قبول ندارم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 396 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:10 ب.ظ، یکشنبه، 5 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

امام جمعه بندرترکمن گفت: هیچ مسئولی نباید در ستاد انتخاباتی کاندیدایی خاص حضور داشته باشد چرا که این خلاف صریح قانون است لذا خیلی بی غیرتی در این فضا دیده می شود و همه سکوت می کنند ، حضور مسولین را از فرماندار پیگیری می کنم.

امام جمعهبه گزارش سرویس سیاس رادکانا به نقل از آوای ترکمن ، حجت الاسلام محمد صالح منصوری با اشاره به ایام تبلیغات کاندیداها برای دور دوم انتخابات و رعایت عدم حضور مسئولین در ستادهای انتخاباتی اظهار داشت: شرکت مسئولین در ستادهای انتخاباتی کاندیداها خلاف قانون است و باید در این مساله دقت شود.

وی با اشاره به اینکه انتخابات نوعی تکلیف است که باید در آن فرد اصلح انتخاب شود، افزود: نباید از روی لجبازی و جناح بازی به کاندیدایی رای داد چرا که هر رای ارزش خون شهدا را دارد و باید فردا جواب شهدا را در قبال این انتخاب داد.

منصوری ادامه داد: باید بررسی کرد کدام کاندیدا بیشترین خدمت را به نظام می کند و حامی خون شهدا و ولایت است.

این مقام مسول با اشاره به رعایت قانون از سوی همه مسئولین اظهار داشت: هیچ مسئولی نباید در ستاد انتخاباتی کاندیدایی خاص حضور داشته باشد چرا که این خلاف صریح قانون است لذا بسیار بی غیرتی در این فضا دیده می شود و همه سکوت می کنند، حضور مسئولین را از فرماندار پیگیری می کنم.

وی با اشاره به ستاد تبلیغاتی یکی از کاندیداها که در آن خانم بدحجابی با سر و وضع اسفناک حجاب صحبت از رهبر و مقتدای خود امام خامنه ای می کند، ابراز داشت: بنده قبول نمی کنم این وضعیت را، لذا از فرماندار، اطلاعات و دستگاه قضا این قضیه را پیگیری می کنم قرار نیست در این قضیه به ارزش های نظام توهین شود انتخابات برای پیشرفت و حل معضلات کشور است نه بی حرمتی به آن.

منصوری یادآور شد: فردای قیامت باید در مقابل شهدا پاسخگو باشیم، آنها نور و پرچمی هستند که راهگشای امنیت و آسایش جامعه ما شدند اما ما چه کرده و می کنیم؟!

انتهای پیام/

ارسال نظر