حضور یکپارچه مردم در روز قدس نمایان گر وحدت ملی و انسجام درونی نظام است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 475 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:42 ب.ظ، جمعه، 19 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

بابا پاکدل: نتیجه و هدف نهایی این راهپیمایی‌های بزرگ این است که قدس شریف با همت مسلمین و رزمندگان اسلام آزاد شود و شاهد نابودی رژیم اشغالگر قدس باشیم.

IMG_9572به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، بابا پاکدل فرمانده سابق تیپ یکم نینوا استان گلستان در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگار رادکانا، گفت: روز جهانی قدس روز همه مسلمانان اسلام و اعلام انزجار عمومی علیه استکبار به عنوان یک تکلیف الهی و اعتقادی است و حضور یکپارچه مردم در این روز نمایان گر وحدت ملی و انسجام درونی نظام و تجدید پیمانی دوباره با مقام معظم رهبری می باشد.

پاکدل در ادامه با بیان اینکه، هر کسی که در این راهپیمایی بزرگ شرکت کرده، آرمان آزادی قدس شریف را در دل دارد و برای تجلی وحدت و یکپارچگی و برای آزادی قدس شعار می دهد، اضافه کرد: مردم شهرستان کردکوی همواره با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس ثابت کرده اند که سیاست و دیانت را در کنار هم دارند و حضور مردم در راهپیمایی امسال نیز سبب ایجاد دلگرمی در قلب ملت فلسطین و ترس در جبهه صهیونیست ها شده است.

فرمانده سابق تیپ یکم نینوا در ادامه خاطرنشان کرد: نتیجه و هدف نهایی این راهپیمایی‌های بزرگ این است که قدس شریف با همت مسلمین و رزمندگان اسلام آزاد شود و شاهد نابودی رژیم اشغالگر قدس باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر