حضور پرشور دانش آموزان در جشن عاطفه‌ها
تعداد بازدید تعداد بازدید: 143 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:33 ب.ظ، یکشنبه، 5 مهر، سال 1394 نظرات بدون نظر

رئیس سازمان دانش آموزی از حضور پرشور دانش آموزان پیشاهنگ پیشتاز و فرزانه این سازمان در جشن عاطفه‌ها خبر داد.

3615450_594به گزارش رادکانا،حمیدرضا کفاش رئیس سازمان دانش آموزی با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها هر سال با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) برپا می‌شود، گفت: امسال مراسم جشن عاطفه‌ها روز 8 مهر در سطح مدارس کشور برگزار خواهد شد.
وی در ادامه بیان داشت: برگزاری جشن عاطفه‌ها در سطح مدارس و مشارکت دانش آموزان در این امر، باعث ترویج فرهنگ نوع‌دوستی بین دانش آموزان می‌گردد.
کفاش با عنوان اینکه مهمترین اهداف برگزاری این جشن تکریم دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند است، خاطر نشان کرد: دانش آموزان قشر عظیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند که تأثیر به سزایی در چرخه‌های اصلی کشور مانند صنعت، اقتصاد، فرهنگ و علم دارند لذا باید امکانات مناسب در اختیار دانش آموزان قرار بگیرد تا آنها با ابتکارات و نوآوری های خودشان، قدمی در راه خدمت به کشور و ملت بردارند.
رئیس سازمان دانش آموزی ادامه داد: جشن عاطفه ها در کشور ما یک فلسفه و باور قلبی است و آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد مؤثر در امر آموزش این سنت حسنه الهی و ارزشی می تواند ایفاگر نقش مثبتی در جامعه باشد.
وی از حضور پرشور دانش آموزان پیشاهنگ پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی در جشن عاطفه ها خبر داد و تصریح کرد: کمک و مساعدت دانش آموزان نباید فقط به روز خاصی خلاصه شود و  همه باید در همه حال در کنار یکدیگر باشیم و شادیهایمان را با هم تقسیم کنیم.
کفاش خاطر نشان کرد: از این پس فعالیت‌های عام المنفعه سازمان دانش آموزی توسط “تشکل یاوران امداد” که برآمده از خود دانش آموزان برای ساماندهی امور خیریه می‌باشد؛ طراحی، پیگیری و اجرا می گردد.
انتهای پیام/
ارسال نظر