حضور پرشور مردم در انتخابات باعث تقویت نظام اسلامی و مأیوس شدن دشمنان انقلاب می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 672 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:51 ق.ظ، شنبه، 28 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

به گزارش خبرنگار رادکانا، اولین جلسه هم اندیشی و تبادل نظر جهت حضور گسترده و خلق حماسه در انتخابات ۲۴ خرداد، به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، دفترامام جمعه و فرمانداری شهرستان کردکوی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. در این جلسه حجت الاسلام عباس شفیعی روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی طی سخنانی ضمن […]

139202275444به گزارش خبرنگار رادکانا، اولین جلسه هم اندیشی و تبادل نظر جهت حضور گسترده و خلق حماسه در انتخابات 24 خرداد، به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، دفترامام جمعه و فرمانداری شهرستان کردکوی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام عباس شفیعی روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی طی سخنانی ضمن قدردانی از برگزاری چنین جلسات مهم، ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با فضا سازی و تبلیغات صحیح زمینه را برای شرکت حماسی مردم در انتخابات فراهم کرده و قلب مقام معظم رهبری را شاد کنیم.

وی سپس به بیان راهکارهایی جهت حضور حماسی مردم در انتخابات پرداخت و تأکید کرد: تبیین درست و تحلیل صحیح از وضعیت جامعه و اهمیت حضور حماسی مردم در انتخابات ، رعایت اخلاق در انتخابات و دوری از بد اخلاقی ، شایعه پراکنی و تخریبها و تبیین توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب ، برخورد پدرانه و محبت آمیز با مخاطبین از جمله مواردی می توانند باشند که در حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی نقش داشته باشند.

حجت الاسلام شفیعی در خاتمه متذکر شد: قطعأ حضور پرشور مردم در انتخابات باعث تقویت نظام اسلامی و مأیوس شدن دشمنان انقلاب می شود.

ارسال نظر