حضور پرشور مردم سرکلاته در راهپیمایی ۲۲ بهمن
تعداد بازدید تعداد بازدید: 972 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:07 ب.ظ، یکشنبه، 22 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

اقتدار ملت و راهپیمایی بی‌نظیر و عظیم دهها میلیونی امت بیدار و بصیر ایران اسلامی در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۱ در اقصی نقاط کشور عزیزمان و میثاق مجدد امت با امامت؛ بار دیگر حقانیت نظام مقدسمان را بر جهانیان اثبات نموده و توطئه های شوم استکبار جهانی و شیطان بزرگ را خنثی کرد و نشان داد تحریم های به اصطلاح فلج کننده آمریکا؛ هیئت حاکمه آمریکا را فلج نمود.

CFGBFGBGF-2به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته خرابشهر، بار دیگر مردم روستای سرکلاته خرابشهر با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن 91 همراه با همه ی آزادی خواهان جهان  مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند.

راهپیمایان با سردادن شعارˈمرگ بر آمریکاˈ نفرت خود را از توطئه های شیطان بزرگ و استکبار جهانی اعلام داشتند.

مردم شهرستان کردکوی علی الخصوص مردم سرکلاته تمیشه با حمل پلاکاردهایی از تصاویر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) حماسه 22 بهمن را بار دیگر جشن گرفتند.

مردم با حضور در این راهپیمایی عظیم و باشکوه تجدید پیمانی دوباره با آرمان های امام راحل و شهدا کردند و با راهپیمایی باشکوه امروز ارادت خود را به رهبر عظیم الشأن ایران اسلامی مقام معظم رهبری امام خامنه ای نشان دادند.

مردم در این راهپیمایی نشان داده اند مشکلات موجود تاثیری بر اعتقاد آنها به آرمانهای انقلاب ندارد و مردم باید بدانند که مسئولین این مشکلات را می دانند و برای حل آن همه تلاش خود را به کار می گیرند.

 

 

ارسال نظر