حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان نشانگر عمق نفرت مردم از استکبار و صهیونیسم است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 281 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:40 ب.ظ، سه شنبه، 12 آبان، سال 1394 نظرات بدون نظر

معاون سابق وزرای تعاون و ورزش دولت های نهم و دهم گفت: مبارزه با استکبار و صهیونیسم، هیچ گاه از دایره اصول، تفکرات و رفتار مردم و مسئولان زدوده نخواهد شد.

IMG_۲۰۱۵۱۰۱۸_۲۲۱۰۰۳به گزارش رادکانا، معاون سابق وزرای تعاون و ورزش دولت های نهم و دهم، 13 آبان را روز فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی خواند و گفت: جوانان مومن و انقلابی با بهره گیری از گفتمان انقلاب اسلامی در این روز بزرگ، هیمنه پوشالی استکبار را لگدمال نموده و لکه سیاه شکست را بر پیشانی آنان ماندگار کرده اند.
عبدالرضا ساور، فرمایشات مقام معظم رهبری را که ” از اول انقلاب تاکنون، استکبار و صهیونیسم دشمن اصلی انقلاب اسلامی هستند “، مورد تاکید قرار داد و افزود: در هیچ یک از روزهای پس از انقلاب تاکنون، دشمنی آنها نسبت به نظام اسلامی تغییر نکرده و همواره بر تداوم و تشدید آن اهتمام ورزیده اند.
ساور به مذاکرات دو یا چند جانبه ی تیم سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با قدرتهای بزرگ به ویژه آمریکا در خلال مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و اظهار داشت: مصالح ملی و استیفای حقوق مسلم مردم، شرایط را به سوی مذاکرات دوجانبه ایران با آمریکا پیش برد، اما استکبار ستیزی و حفظ و تقویت گفتمان انقلاب هیچ گاه کم رنگ نخواهد شد.
وی تبدیل شدن جمهوری اسلامی ایران به قدرت منطقه‌ای و تاثیر گذار در معادلات جهانی را از برکات انقلاب اسلامی عنوان و خاطر نشان کرد: الگو پذیری کشورهای مظلوم جهان از گفتمان و مشی انقلاب اسلامی ما را به سمتی سوق داده است که استکبار ستیزی و مبارزه با صهیونیسم هیچ گاه از دایره اصول، تفکرات و رفتار مردم و مسئولان زدوده نخواهد شد.
معاون سابق وزرای تعاون و ورزش دولتهای نهم و دهم گفت: حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز 13 آبان، با وجود گذشت بیش از سه دهه از عمر انقلاب اسلامی، نشانگر عمق نفرت مردم از استکبار و صهیونیسم است.

انتهای پیام/

ارسال نظر