حضور کاندیداها با سلایق مختلف به انتخابات معنایی خاص بخشیده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 510 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:31 ب.ظ، سه شنبه، 24 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

امام جمعه کردکوی گفت: حضور کاندیداها با سلایق مختلف به این دوره از انتخابات ریاست جمهوری معنای خاص بخشیده است و ما تاکنون چنین انتخاباتی را تجربه نکرده ایم، لذا وظیفه ما سنگین تر و حساس تر خواهد بود.

IMG09560184به گزارش رادکانا، حجت الاسلام موسی شاعری پیش از ظهر سه شنبه در گردهمایی ویژه روحانیت در کردکوی در آستانه انتخابات، با اشاره به بیانات و تأکیدات مقام معظم رهبری گفت: روحانیت امروز باید در صف مقدم باشد و تلاش مضاعفی را برای جذب سلیقه های مختلف و به میدان آوردن مردم در پای صندوق های رأی کند.

امام جمعه کردکوی یادآورد شد: نباید فضا را شلوغ کرد، بلکه لازم است در یک ساختار جذاب در دل مردم نفوذ کرده و آنها را به حضور گسترده دعوت کرد.
فرماندار کردکوی نیز با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری گفت: طبق تأکید مقام معظم رهبری انتخابات باید باعث تقویت، تثبیت ، اقتدار و آبروی نظام شود.
رمضان الیاسی در ادامه از روحانیون شهرستان خواست در ایجاد آرامش و آسایش در بین مردم بویژه در ایام تبلیغات انتخاباتی همکاری کنند.
وی تأکید کرد: باید مراقبت کنیم رقابت منجر به عدم امنیت نشود، زیرا آنچه برای همه ما مهم است حفظ اسلام و نظام اسلامی است نه افراد و امروز حضور گسترده موجب حفظ و تقویت اسلام خواهد شد.
وی سپس بااشاره به نقش شورای نگهبان گفت: پس از حضور مردم بعنوان مسئله اول، انتخاب اصلح مسئله دوم در انتخابات است، ما شاخص ها را مشخص می کنیم و مردم خودشان انتخاب می کنند و این امر بعنوان وظیفه ای خطیر برای روحانیت متصور است.
فرماندار کردکوی در پایان حرکت ، تلاش و مجاهدت برای تحقق فرمان مقام معظم رهری و خلق حماسه سیاسی  را پیام اصلی این گردهمایی برشمرد.
ارسال نظر