حفظ رتبه برتر سال گذشته در سطح استان با کار و تلاش بیشتر محقق خواهد شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 693 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:22 ب.ظ، چهارشنبه، 4 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

با توجه به افزایش نرخ دلار پیش بینی می شود که از حجم مسافرت های خارج از کشور کاسته و به سمت ایران گردی هدایت گردد، بنابراین لازم است خدمات بیشتری را برای زائرین امام رضا (ع) و گردشگران نوروزی فراهم نمائیم تا جدای از بعد و اجر معنوی آن شهرستان کردکوی از توسعه اقتصادی ناشی از صنعت گردشگری نیز بهره مند گردد.

8794051329312220به گزارش رادکانا، اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی چهارشنبه با ریاست آقای الیاسی و ادارات عضو ستاد در فرمانداری کردکوی برگزار گردید.

در این جلسه مباحثی پیرامون ضرورت حفظ جایگاه برتر شهرستان در سطح استان که در نوروز 91 کسب شده بود برای نوروز 92 بیان گردید و کلیه ادارات عضو ستاد، برنامه های خود را برای نورورز 92 اعلام نمودند.

مصوباتی در راستای خدمات بهتر به مسافرین نوروزی، تجهیز بیشتر مکان های تاریخی و مراکز اقامتی و تفرجگاهی، تشکیل کمیته های زیرمجموعه ای ستاد از مهم ترین مصوبات این جلسه بود.

در این جلسه الیاسی فرماندار کردکوی با تأکید بر جایگاه مهمان نوازی در دین اسلام، ضرورت رفع نواقص سالهای گذشته و تقویت نقاط قوت سال گذشته را یکی از مهم ترین مسائل مورد توجه بیان نمودند.

در ادامه جلسه محمدمهدی برهانی رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری کردکوی گفت: حفظ رتبه برتر سال گذشته در سطح استان با کار و تلاش بیشتر محقق خواهد شد.

وی در ادامه افزود: با توجه به افزایش نرخ دلار پیش بینی می شود که از حجم مسافرت های خارج از کشور کاسته و به سمت ایران گردی هدایت گردد، بنابراین لازم است خدمات بیشتری را برای زائرین امام رضا (ع) و گردشگران نوروزی فراهم نمائیم تا جدای از بعد و اجر معنوی آن شهرستان کردکوی از توسعه اقتصادی ناشی از صنعت گردشگری نیز بهره مند گردد.

ارسال نظر