حفظ و حراست از محیط زیست وظیفه تمامی انسانهاست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 795 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:59 ب.ظ، جمعه، 4 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

معصومه کشاورز گفت: حفظ و حراست از محیط زیست وظیفه تمامی انسان هاست؛ با توجه به وظایفی که دولتمردان دارند و با توجه به وظایفی که مردم ما دارند این است که در کنار هم و به موازات هم کارها و فعالیتهایی را در جهت حفظ و حراست از محیط زیست پیرامون خود انجام دهیم.

IMG_0084به گزارش رادکانا، معصومه کشاورز مدیرعامل کانون سبز تمیشه شهرستان کردکوی بمناسبت هفته هوای پاک در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: مناسبتهای مختلفی را در تقویم کشورمان داریم که یکی از آنها هفته هوای پاک می باشد که برنامه های این هفته امسال با شعار انرژی پاک، مسئولیت اجتماعی، آسمان آبی در حال برگزاری می باشد.

وی با بیان این نکته که مردم باید شکرگزار نعمت هوای پاک و آسمان آبی خداوند باشند، افزود: تمامی مواردی که در این شعار از آن یاد می شود یادآور این موضوع است که نباید از هوای پاک و انرژی پاک و آسمان پاک غافل شویم و این شعار شامل حال تمامی افراد جامعه می شود که قدر طبیعت، زمین، پاکی ها و محیط زیست پاک اطراف خود را بدانند و نسبت به آن احساس مسئولیت داشته باشند و قدر نعمت های خداوند را بدانند.

مدیرعامل کانون سبز تمیشه در ادامه با اشاره به این موضوع که حفظ و حراست از محیط زیست وظیفه تمامی انسان هاست، خاطرنشان کرد: با توجه به وظایفی که دولتمردان دارند و با توجه به وظایفی که مردم ما دارند این است که در کنار هم و به موازات هم کارها و فعالیتهایی را در جهت حفظ و حراست از محیط زیست پیرامون خود انجام دهیم.

وی افزود: فعالیتهایی همچون برگزاری کلاسهای آموزشی که سازمانهای مردم نهاد و کانون های هوادار محیط زیست جهت حفظ و حراست از محیط زیست پیرامون خود باید انجام دهند باید به گونه ای باشد که مردم را به سمت و سوی نگهداری از محیط زیست سوق دهد.

ارسال نظر