حماسه ای باشکوه در کردکوی در راه است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 536 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:19 ب.ظ، جمعه، 24 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

از ساعت ۸ صبح امروز ۲۴ خرداد ماه ۹۲ در شهرستان کردکوی حماسه ای با شکوه با حضور آحاد مردم شهیدپرور کردکوی در حال شکل گیری است.

IMG_0036به گزارش خبرنگار رادکانا، خانواده های کردکویی دست جمعی  با انتخاب اصلح در جهت  ایجاد حماسه ای سیاسی به پای صندوق های رأی  می آ یند تا بار دیگر مشتی کوبنده بر دهان دشمنان انقلاب و ایران اسلامی بزنند.

رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی و هیأت همراه ساعت 8 صبح امروز با حضور در پای صندوق رأی ضمن شرکت در این همایش سیاسی گفت: امروز حضرت آقا در اولین ساعات انتخابات برای اخذ رأی خود به پای صندوق رفتند و تاکید کردند که آمدن به پای صندوق های  رأی و شرکت در انتخابات تکلیف شرعی و قانونی است و ما نیز با تبعیت از ولایت و رهبری باید هرچه زودتر تکلیف خود را انجام دهیم  و به پای صندوق های رأی رفته و رأی خود را در این صندق ها قرار دهیم.

وی ادامه داد: عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی همه در پای صندوق های شهر و روستا حاضرند تا رأی آحاد مردم را اخذ نمایند.

فرماندار کردکوی تأکید کرد: مردم عزیز ما بهتر است هرچه زودتر نسبت به اخذ رأی اقدام نمایند و حضور در پای صندوق رأی را در ساعات پایانی انتخابات موکول نکنند. همانا درصورت زودتر رسیدن مردم عزیز بر سر صندوق رأی ازدهام نخواهد شد و عوامل شعب کار خود را بهتر و راحت تر انجام خواهند داد.

الیاسی در پایان خاطرنشان کرد: انتخابات مظهر اراده ملی و توأما نشانه اسلامیت و جمهوریت نظام است و قطعا این دوره از انتخابات با حضور انبوه و باشکوه مردم باصلابت و قدرت برگزار می گردد.

ارسال نظر