حماسه ۹ دی یک حادثه یا حرکت احساسی نبود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 410 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:42 ب.ظ، دوشنبه، 9 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

حماسه ۹ دی یک حادثه یا حرکت احساسی نبود بلکه حرکتی آگاهانه از عمق جان برای پاسداری از سنگر ولایت و عشق به سرور آزادگان بود.

Golestanema49به گزارش رادکانا، بی شک فتنه کور 88 یک حرکت آنی و خود جوش یا یک اعتراض صنفی نبود بلکه حاصل بیش از دو دهه تلاش بی وقفه معاندینی بود که با بهره گیری از منویات تئوری پردازان جنگهای نرم افزاری و سخت افزاری این ظلم عظیم را در حق این مملکت روا داشتند.

دشمن با بکارگیری غول های رسانه ای و مانور در فضای مجازی و استفاده از پیاده نظام و عمله و اکله خود در کف خیابان ها بی محابا آتش کینه برمی افروختند و جان و مال و نوامیس این مملکت الهی را مورد هجمه کور قرار می دادند.

آنها پا را از این هم فراتر نهاده و به ارزش های دینی و باورهای مذهبی مردم دینمدار و ولایتمدار هتاکی نمودند.

یورش ساختارشکنان به صفوف عزاداران حسینی و هتک حرمت به اصل ولایت فقیه نشانه اوج خشم و کینه آنان به اعتقادات پاک امت خداجو و حق طلب ایران بود.

اما غافل از این مهم بودند که مردم غیرتمند و عاشورایی گرچه صبور و خویشتن دارند اما وقتی به اعتقادات آنها توهین شود در دفاع از مرزهای عقیده تا پای جان می ایستند و دیدیم و دیدند که امت مسلمان و شیعیان حسینی با حضور چند ده میلیونی طومار خائنین به انقلاب و هتاکین به حرمت محرم را در هم پیچیدند.

این وعده الهی و سنت تاریخ است که حق بر باطل پیروز است.

این واقعه در تاریخ انقلاب بعنوان یوم الله دیگری به ثبت رسید.

بسیاری از افرادی که تحت تاثیر القائات دشمن با آنان همنوا شده بودند به ماهیت پلید طراحان این حرکت کور پی برده و به اردوی حسینی برگشتند اما عده ای که متاسفانه از خواص بودند کماکان در جهل خود ماندند و سر در آبشخور بیگانه نهادند و منفور ملت شدند.

حماسه 9 دی یک حادثه یا حرکت احساسی نبود بلکه حرکتی آگاهانه از عمق جان برای پاسداری از سنگر ولایت و عشق به سرور آزادگان بود.

اینک با گذشت چهار سال از آن روز تاریخی این شور و شعور همچنان پا برجاست.

دشمن به خوبی آگاه است که نمی توان با دین و اعتقادات این امت خداجوی بازی کرد و تنها راه نابودی انقلاب ایجاد رخنه و گسست بین مردم و ولایت فقیه و عشق به ائمه اطهار است که این ماموریت به ظاهر الصلاح هایی سپرده شد که بعضا ملبس به لباس دین هستند و ……. .

در نهایت به دشمنان گوشزد می کنیم باز راه به بیراهه می برید این مردم عقد اخوت با کسی نبسته اند و فقط منویات ولایت فقیه آویزه گوش آنهاست و اگر بخواهید همچنان به این مردم و انقلاب و رهبرشان جفا کنید یوم الله دیگری به پا خواهند کرد.

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی

ارسال نظر