حماسه ۹ دی، نه معنی دار ملت ایران به تمامی کسانی بود که دل در گرو بیگانه داشتند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 532 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:30 ق.ظ، شنبه، 7 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

سرهنگ سمیعی گفت: شعار مرگ بر آمریکا با خدمت به مردم معنی پیدا می کند و اگر ما مشکلات مردم را رفع کنیم شعار مرگ بر آمریکا معنی معنی می شود.

IMG_0009به گزارش خبرنگار رادکانا، سرهنگ موسی سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در اولین جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر عنوان کرد: حماسه 9 دی، نه معنی دار ملت ایران به تمامی کسانی بود که دل در گرو بیگانه داشتند.

وی افزود: حماسه 9 دی اوج دفاع آگاهانه مردم از نظام اسلامی و ولایی و ارزش های اعتقادی در مقابل جریان خودباخته داخلی و خارجی می باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با عنوان این مطلب که شعار مرگ بر آمریکا با خدمت به مردم معنی پیدا می کند خاطرنشان کرد: اگر ما مشکلات مردم را رفع کنیم شعار مرگ بر آمریکا معنی پیدا می کند.

وی افزود: دشمن با هدف دور کردن مردم از انقلاب و نظام ملت ما را تحریم می کند تا مردم شریف ایران را به کف خیابان ها بریزد اما نمی داند مردم ما پیروان ولایت و رهبری و عاشقان حسین (ع) هستند و در مقابل این فتنه ها مقاوم هستند ایستادگی می کنند..

سرهنگ سمیعی در خصوص همراهی مسئولان در برگزاری مراسمات این چنینی در شهرستان کردکوی اظهار داشت: با همراهی و همکاری مدیران سایر ادارات شهرستان برنامه های خوبی در زمینه های مختلف برگزار کردیم که خوشبختانه این مدیران همیشه همراه و همگام سپاه بودند و ان شاالله در اجرای برنامه های آتی هم این وفاق و همدلی وجود داشته باشد تا بتوانیم تمامی برنامه ها را به نحو احسن اجرا کنیم.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر