حماسه ۹ دی باید زنده نگه داشته شده و به نسل آینده منتقل شود/با حضور مردم مؤمن و انقلابی دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 240 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:17 ب.ظ، پنج شنبه، 9 دی، سال 1395 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه کردکوی گفت: تا زمانی که حماسه ۹ دی هست هیچ فتنه‌ای نمی‌تواند به انقلاب ضربه بزند.

img_0921به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، سرهنگ سیدروح الله ابطحی در آستانه یوم الله 9 دی در گفتگو با خبرنگار ما، از این روز به عنوان روز اقتدار نظام اسلامی و روز پیروزی حق بر باطل نام برد و یادآور شد: حماسه بزرگ ملت سرافراز ایران اسلامی در 9 دی 88 برگ زرینی بود که در دفتر پر افتخار تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسید و هرگز از خاطره ملت محو نخواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی، با بیان اینکه این روز برای همیشه در تاریخ ملت ایران ماندگار خواهد بود، به نقش رهبری نظام اسلامی در برملا کردن فتنه 88 اشاره کرد و اظهار داشت: هدایت، ایجاد آگاهی و بصیرت افزایی مقام معظم رهبری در آن زمان نقش بی بدیلی بود که دوست و دشمن به این موضوع اعتراف کردند که اگر نبود هدایت و روشنگری رهبر فرزانه انقلاب در جهت افشاگری جریان های انحرافی در براندازی نظام اسلامی امروز معلوم نبود گرفتار چه افرادی و چه سرنوشتی می شدیم.

وی پایبندی به ارزشهای اسلامی، پیروی از ولایت فقیه و درک و شناخت عمیق واقعه عاشورا توسط مردم را از علل وقوع این روز تاریخی برشمرد و خاطرنشان کرد: حماسه نهم دی ماه روز تحکیم ارکان مهم انقلاب اسلامی و مشارکت همه جانبه مردم در صحنه و روز یاس و نا امیدی دشمنان بود.

با حضور مردم مؤمن و انقلابی دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند

سرهنگ ابطحی با اشاره به درسهای 9 دی، خاطرنشان کرد: این روز به ما آموخت که باید همیشه هوشیار و بیدار بود، در مقابل دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی متحد باشیم، از امام و رهبرمان اطاعت و پیروی کنیم و با حضور مردم مؤمن و انقلابی دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

این فرمانده سپاه اسلام با اشاره بر اینکه9 دی اوج بصیرت، شکوه ولایتمداری مردم ایران به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب است لذا باید جاودانه بماند و برای نسل جوان تبیین شود، خاطرنشان کرد: تا زمانی که حماسه 9 دی هست هیچ فتنه‌ای نمی‌تواند به انقلاب ضربه بزند.

حماسه 9 دی باید زنده نگه داشته شده و به نسل آینده منتقل شود

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با تاکید بر برگزاری باشکوه مراسم حماسه ۹، متذکر شد: ۹ دی روز بزرگی در تاریخ انقلاب اسلامی است که باید زنده نگه داشته شده و به نسل آینده نیز منتقل شود تا آیندگان بدانند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی چه خون هایی ریخته شد و چه حماسه های بزرگی خلق گردیده است.

وی در خاتمه با بیان اینکه یوم الله 9 دی اوج دینداری ناب در سرچشمه ولایت پذیری حقیقی است، متذکر شد: بسیجیان به محض فرمان، دست و پای هر تجاوزگری را در دم قطع می کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر