حماسه ۹ دی سند ماندگار ملت بزرگوار ایران اسلامی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 361 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:44 ب.ظ، چهارشنبه، 9 دی، سال 1394 نظرات بدون نظر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی گفت: آنچه که کشور را در برابر تمام توطئه ها و خطرها حفظ می کند تبعیت از ولایت و امامت جامعه اسلامی است که امروز در مقام معظم رهبری متجلی می باشد.

IMG_3913به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، سرهنگ سیدروح الله ابطحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن گرامیداشت حماسه بزرگ 9 دی، گفت: حماسه یوم الله 9 دی سند ماندگار ملت بزرگوار ایران اسلامی در حفاظت و تبعیت محض از ولایت و امامت جامعه اسلامی است و این روز هرگز از خاطر مردم محو نخواهد شد.

وی با اشاره به حوادث انتخابات سال 1388 و فتنه‌ی پس از انتخابات اذعان داشت: همه کسانی که در بوجود آوردن فتنه سال 88 چه در زمان انتخابات، چه قبل و چه بعد از انتخابات نقش داشتند به امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و ملت سرافراز ایران اسلامی و خون شهدا خیانت کردند و روزی باید جوابگوی اعمال خود باشند.

یوم الله 9 دی ملت ولایتمدار ایران آب سردی بر روی شعله های برافراشته شده فتنه گران ریخت

سرهنگ ابطحی همچنین با بیان این مطلب که ملت ایران جهت حفظ دست آوردهای امام راحل و انقلاب هیچ وقت کوتاه نخواهند آمد تأکید کرد: در یوم الله 9 دی ملت ولایتمدار ایران اسلامی، آب سردی را بر روی شعله های برافراشته شده فتنه گران داخلی و خارجی ریخت و وفاداری خود را به مقام معظم رهبری به عنوان ولی زمان به اثبات رساند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: حضور میلیونی مردم در یوم الله 9 دی علاوه بر اینکه توطئه های داخلی و فتنه گران را خنثی کرد پیام بسیار روشنی برای ضد انقلابها و بیگانگانی که چشم طمع به این کشور دوخته بودند داشت و آنان را برای همیشه از دست یازی به این کشور مأیوس کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در خاتمه بر هوشیاری ملت در حفظ و حراست از ارزشها و آرمانهای امام و انقلاب اسلامی و خون شهدا تأکید کرد و گفت: آنچه که کشور را در برابر تمام توطئه ها و خطرها حفظ می کند تبعیت از ولایت و امامت جامعه اسلامی است که امروز در مقام معظم رهبری متجلی می باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر