حمایت از سرمایه گذاری در پروژه های گردشگری شرق استان گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 699 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:00 ق.ظ، دوشنبه، 5 مرداد، سال 1394 نظرات ۲ نظر

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشکری استان گلستان، طی بازدیدی به همراه مسئولین بانک عامل پروژه های سرمایه گذاری گردشگری در شرق استان گلستان، از حمایت تسهیلاتی این پروژه ها خبرداد.

_MG_7448به گزارش سرویس دریافت خبر رادکانا، ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در این راستا گفت: با توجه به اهمیت توسعه صنعت گردشگری و ضرورت رونق سرمایه گذاری در پروژه های زیرساختی گردشگری در استان گلستان، ایجاد زمینه های حمایتی و پشتیبانی از این پروژه ها، ضمن سرعت بخشیدن به اجرای این پروژه ها، سرمایه گذاران حوزه گردشگری را دلگرم نموده و توسعه این صنعت مهم را به ارمغان خواهد آورد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه 20 پروژه اولویت دار گردشگری در شرق استان گلستان درحال اجراست، اذعان داشت: طی بازدیدی از این پروژه ها، حمایت های تسهیلاتی از تعدادی از این پروژه ها صورت گرفت.

کریمی تعدادی از این پروژه ها را که مورد حمایت قرار گرفته اند برشمرد و افزود: مهمانپذیر پوریا در آزادشهر، هتل آسمان در گالیکش، توسعه هتل کانیار در علی آباد، مجتمع اقامتی و پذیرایی در گنبد و گرگان،  واحد اقامتی و پذیرایی هیرکانیا در گنبد، واحد اقامتی و پذیرایی آویشن در مینودشت و توسعه هتل عجم در آزادشهر از جمله این پروژه هاست.

_MG_7338

کریمی همچنین به میزان سرمایه گذاری 417 هزار میلیون ریالی در این پروژه های حمایت شده اشاره داشت و افزود: با اجرای این پروژه ها تعداد 180 نفر اشتغالزایی خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد: با اجرای این پروژه های زیرساختی گردشگری در استان گلستان، ضمن فراهم سازی زمینه های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و اشتغالزایی و همچنین ایجاد زمینه جهت افزایش ماندگاری مسافران و گردشگران در استان، درآمدزایی و رونق اقتصادی نیز عاید استان گردد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در پایان اشاره داشت: بازدیدها از دیگر پروژه های سرمایه گذاری گردشگری در سطح استان به همراه دیگر بانک های عامل نیز صورت خواهد گرفت و زمینه های حمایتی از سرمایه گذاران استان بیش از پیش فراهم خواهد شد.

IMG_7433IMG_7471(1)

انتهای پیام/

خطاب به مسئولین می گوید:

با سلام خدمت مسئولین محترم

خواهشا جواب بدین چرا همه پروژه های بزرگ سرمایه گذاری در زمینه های گردشگریجذب توریست،صنعتی و……. همه میره شرق استان گلستان؟؟؟؟؟؟مگه غرب استان گلستان پتانسیل سرمایه گذاری نداره؟مگه غرب استان گلستان جوان بیکار نداره؟بخدا گناه دارن جوان هایی که تا مقطع دکترا تحصیل کردن از بی کاری میرن………………..

همایون می گوید:

ایکاش اینور گرگان میشد مازندران ومارو ازدست اونور شهر هزاررنگ نجات میداد…مه دل تنگ بیته برا مازرون!!!!!

ارسال نظر