حمایت طلاب و روحانیون و انصار حزب ا… گلستان از عملکرد دادستان ولایی گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 363 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:11 ب.ظ، شنبه، 4 بهمن، سال 1393 نظرات یک نظر

طلاب و روحانیون و انصار حزب ا… گلستان در حمایت از عملکرد انقلابی دادستان استان گلستان بیانیه ای مشترکی را صادر نمودند .

thumb304-fb1d223a2e0ada89b0a1f18915d0d47aبه گزارش رادکانا به نقل از طوبی گلستان، طلاب و روحانیون و انصار حزب ا… گلستان در حمایت از عملکرد انقلابی دادستان استان گلستان بیانیه ای مشترکی را  صادر نمودند  که متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مقام معظم رهبری: کار مبارزه با فساد را چه در دولت و چه در قوه قضاییه به افراد مطمئن و برخوردار از سلامت و امانت بسپارید. دستی که می‌خواهد با ناپاکی در بیفتد باید خود پاک باشد، و کسانی که می‌خواهند در راه اصلاح عمل کنند باید خود برخوردار از صلاح باشند.
– در امر مبارزه با فساد نباید هیچ تبعیضی دیده شود. هیچکس و هیچ نهاد و دستگاهی نباید استثنا شود. هیچ شخص یا نهاد نمی‌تواند با عذر انتساب به اینجانب یا دیگر مسوولان کشور، خود را از حساب‌کشی معاف بشمارد. با فساد در هر جا و هر مسند باید برخورد یکسان صورت گیرد.
الحمدالله با انتصاب حجت الاسلام والمسلمین حقی به عنوان دادستان استان گلستان تحول چشمگیری در امر مبارزه جدی با مبارزه با فساد اداری، زمینخواری، ساخت و سازهای غیر قانونی در مناطق خوش آب و هوا ، علی الخصوص در منطقه زیارت گرگان و همچنین اجرایی نمودن مصوبه مجلس در پلمپ نمودن قلیان سراها صورت گرفت که باعث دلخوشی خانواده ها و امیدواری امت حزب ا… گردید.
طلاب و روحانیون و انصار حزب ا… گلستان ضمن حمایت از عملکرد انقلابی دادستان مرکز استان اینک خواستار تداوم این مبارزه می باشم و از حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور به دلیل این انتصاب شایسته تقدیر و تشکر می نماییم.

انصار حزب ا… گلستان       طلاب و روحانیون گلستان

گل آقا می گوید:

این اقدامات دادستان جدید نشون میده که مشکل از قانون نیست! بلکه مشکل از بی عرضگی بعضی از مجریان قانونه که بعضی جاها کار خراب میشه!
چون دادستان جدید هم داره با همون قانون دست متخلفین رو قطع میکنه!!!

ارسال نظر