حمایت مردم شهرستان کردکوی از ساخت پارک موزه دفاع مقدس تپه نورالشهدا گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 890 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:48 ب.ظ، جمعه، 28 مهر، سال 1391 نظرات ۲ نظر

خبرگزاری رادکانا: مردم مومن و شهید پرور شهرستان کردکوی طی بیانیه ای حمایت خود را از ساخت پارک موزه دفاع مقدس در مکان تپه نورالشهداء گرگان اعلام داشتند.

بسم رب الشهدا و صدیقین
خاطره شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت.              مقام معظم رهبری
4000شهید استان گلستان مبین نقش بی بدیل امت شهیدپرور استان در دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی است و نمادهای ارزشی آنها نه تنها به شکل تمثال در شهرها مایه افتخار می باشد، بلکه در قلب آحاد مردم استان و کشور بعنوان الگوهای بی نظیر، مایه شهادت، رشادت و عزت خواهی و مباهات همگان می باشد..
امروز در جهان بهترین و خوش منظرترین مناطق را جهت احداث تأسیسات برای افتخارات ملی خود اختصاص می دهند و این الگوها و اسطوره های مقاومت و ایثار را طوطیای چشم خود قرار می دهند. شایسته است جهت قدردانی از این انسانهای کامل که در مکتب سراسر افتخار تشیع علوی سر به آسمان ساییده اند و همچون مولایشان محاسن خود را به خون سر خزاب کردند بهترین مکانها که از هر حیث در شأن و اندازه های ارزش های این بزرگان، جهت احداث پارک موزه ها انتخاب شود. لذا انتخاب مناسب مکان تپه نورالشهداء گرگان برای احداث پارک موزه دفاع مقدس استان گلستان نقطه عطفی در انتقال ارزش های این قهرمانان به نسل های آینده می باشد که متأسفانه به بهانه های واهی مورد بی مهری عده ای قلیل قرار گرفته است در حالی که می بایست این افراد در نهادهای مربوطه خود در راستای ارزش های جامعه و آرمان های شهدا کمک نمایند و از مدافعان این اقدامات در جامعه باشند ولی متاسفانه برخلاف خواست عموم جامعه نه تنها آنها به وظایف خود عمل نکرده اند بلکه با گرفتن ژست های دلسوزانه و با پوشش دوستی طبیعت و دست به دامن بی بی سی و غرب شدن، ابراز مخالفت می نمایند. لذا مجریان و مسئولان بدانند که این موضع گیری و مخالفت با این اقدام ارزشی به بهانه های تخریب محیط زیست، اگر در کنار اقدامات استکبار در اهانت به ارزش های اسلامی و پیامبر اعظم (ص) قلمداد نگردد کمتر از آن نمی باشد. قطعا این مخالفت ها روح پیامبر (ص) و حضرت امام خمینی (ره) و شهدا و جامعه اسلامی را به درد می آورد و کارنامه ننگینی برای این افراد در پیشگاه خداوند  و امت حزب الله استان گلستان رقم خواهد زد، لذا بدین وسیله ما اهالی شهیدپرور و حزب الله شهرستان کردکوی بواسطه پاسداشت سرداران و 260 شهید شهرستان و 4000شهید استان گلستان با امضای خود حمایتمان را از تاسیس پارک موزه دفاع مقدس استان گلستان اعلام می داریم و هرگونه مخالفت با احداث این مکان ارزشی را محکوم می نماییم.

احمد می گوید:

سلام
ایام رو به شما بزرگوار تبریک عرض میکنم

منتظر حضور گرمتون هستیم تا از نظراتتون استفاده کنیم

شما رو دعوت به شرکت در مسابقه وبلاگ نویسی میکنم که با موضوعی آزاد هستش

منتظرتونم

یا علی

admin می گوید:

سلام
وقت بخیر
تشکر از بابت تشریف فرمایی و اطلاع رسانیتون

بنده در جریان برگزاری مسابقه هستم

یاحق

ارسال نظر