حمله تند نماینده مجلس به سرپرست شهرداری گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 534 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:19 ق.ظ، یکشنبه، 6 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

محمد جواد نظری مهر نماینده مردم کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان در مجلس از ریختن آشغال در تپه سوگله به شدت انتقاد کرد و گفت: من نمی دانم شهردار دارد چه کار می کند و این خیانت بزرگی است و باید بهداشت و محیط زیست هر چه زودتر جلوی این کار را بگیرند.

thumb271-2e0919247963cd5df36a83c1ffe271c5به گزارش رادکانا، دکتر محمد جواد نظری مهر نماینده مردم کردکوی، ترکمن، گمیشان و بندرگز در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای برنامه ریزی استان از روند ریختن آشغال در تپه هزارپیچ یا سوگله به شدت انتقاد کرد و گفت: محیط زیست و منابع طبیعی در مورد بسیاری از پروژه های استان گیر می دهند اما می بینیم که در تپه سوگله کوهی از آشغال ها تلمبار شده است.

نظری مهر افزود: من نمی دانم این شهردار دارد چکار می کند و این خیانت بزرگی است و محیط زیست و بهداشت باید جلوی این کار را بگیرند چون با ادامه این روند درختان این منطقه زیر آشغال ها مدفون می شوند و این خیلی زشت است.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در این خصوص گفت: کارگروهی تشکیل شده اما باید این روند را متوقف کنیم که دیگر آلودگی ها زیاد نشود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: بحثی که دکتر جلالی در استان پیگیری می کنند و آن راه اندازی پارک علم و فناوری است بسیار کار با اهمیتی است و باید از ایشان که سابقه اش در ایران و دنیا مشخص است حمایت شود.

وی به موانعی که در گرفتن مجوزها وجود دارد اشاره کرد و گفت: معمولا در هر پروژه ای به دلیل گیرهای کوچک موانع بزرگ ایجاد می شود که امیدواریم در این خصوص بتوانیم مجوزهای لازم را بگیریم.

ارسال نظر