حوادث تروریستی ساخته دنیای استکبار است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 92 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:25 ق.ظ، دوشنبه، 29 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: حوادث تروریستی از ساخته‌ها و فرآورده‌های دنیای استکبار است.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در جمع مردم روستای زراع محله کردکوی، ضمن محکوم کردم حملات تروریستی اخیر در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) گفت: حوادث تروریستی از ساخته‌ها و فرآورده‌های دنیای استکبار است.
وی در ادامه افزود: این اقدام تروریستی و ناجوانمردانه که در ادامه خباثت های دشمنان اسلام با ملت ایران اسلامی انجام شد نشان از استیصال آنان و ضربات کاری اقدامات ضد تروریستی جمهوری اسلامی ایران به ستون فقرات شان در منطقه دارد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با اشاره به نقش و هدف دشمنان نظام در حوادث تروریستی تهران اظهار داشت: دشمنان نظام به‌دلیل اینکه ایران اسلامی امن‌ترین نقطه جهانی و از لحاظ آسایش و امنیت بی‌نظیر است می‌خواهند رعب و وحشتی در دل مردم و مسلمانان ایجاد کنند اما باید آنها بدانند که با این کارهای شوم و ناپسند به هدفی نمی‌رسند.
حجت‌الاسلام محمودی در خاتمه هدف دشمنان نظام اسلامی را از انجام اینگونه عملیات کور تروریستی، برهم زدن فضای امن حاکم بر جامعه و ایجاد تفرقه بین گروه ها، مذاهب، اقوام و نیزاقشار مختلف مردم ایران اسلامی دانست وتأکید کرد: باید ضریب هوشیاری را بالا ببریم، باید آمادگی های لازم را در وجود خودمان تقویت کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر