حواشی جالب آیین تودیع و معارفه مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 684 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:49 ب.ظ، چهارشنبه، 20 فروردین، سال 1393 نظرات یک نظر

پدر خطاب کردن سمیعی توسط یکی از دانش آموزان تا اشک های مسئولان کانون از حواشی جالب آیین تودیع و معارفه مدیر کل کانون استان گلستان بود.

thumb276-eddb64f7a3a911ea59ff06c16fced7c4به گزارش رادکانا به نقل از کلاس بیست، در جلسه تکریم و معارفه مدیر عامل جدید کانون گلستان پارسا صادقی مشاور نوجوان این کانون متنی را برای حضار قرائت کرد.

وی در متن خود حسین سمیعی مدیرکل سابق کانون را یک مسئول ندانست بلکه پدری مهربان و با حوصله عنوان کرد.

وی در ابتدا گفت: مقام معظم رهبری می فرمایند جنگیدن در جبهه فرهنگی ، سخت تر از جنگیدن در جبهه های جنگ است .

وی افزود :بزرگواران ، ما امروز تنها اینجا جمع نشده ایم تا تنها از خدمت خالصانه یک مرد تقدیر کنیم بلکه امروز اینجا جمع شده ایم به انجام رساندن یک مسئولیت بزرگ و سنگین را به یک مرد تبریک بگوییم .مردی که وقتی وارد یکی از مراکز می شد،پدری مهربان بود که با حوصله ، تمام وجود خود را در اختیار فرزندانش می گذاشت و بنده به عنوان عضو ناچیزی از این مجموعه بزرگ تنها می توانم با یک جمله از شما جناب آقای سمیعی تشکر و قدردانی کنم و آن هم تنها واژه ی تشکر، تشکر و تشکر است .

*منصور آق کارشناس مسوول فرهنگی کانون استان به ارائه گزارش فعالیت های کانون در این سال‌ها پرداخت و گفت : بیشتر این فعالیت‌ها در سه محور اصلی خدمت رسانی به کودکان محروم و بیمار و دارای نیازهای ویژه، برنامه‌های محتوایی و تعامل با دستگاه‌ها و مسوولان استانی برنامه‌ریزی و اجرا شد.

*منصور آق عاشق ، صادق، قانع و مطیع بودن را مهم‌ترین مزیت و برتری نیروی انسانی کانون برشمرد و گفت: کانون نیازمند مدیریت انسانی و نگاه توام با تکریم و ارزش‌گذاری است. مدیریت خشک اداری در کانون نتیجه نمی‌دهد و حسین سمیعی مدیری بود که به درخواست کارکنان آمد و با بدرقه خیر این مسوولیت را ترک می‌کند ، هر چند این نمایش ، نوعی نان غرضی را به خود گرفت اما قلیان احساسات کارکنان و وصف وی از سوی برخی حضار نشان دهنده مدیریت مطلوب این مدیر کانونی بود.

*دل نوشته‌ای از رئوفی مربی مرکز کانون آق‌قلا به نمایندگی از مربیان کانون قرائت شد.

*تصویر برداری حضار و مسئولان کانون در دقایقی از مراسم به خصوص در زمان سخنرانی سمیعی و لحظات تقدیر از وی صمیمیت زیاد مدیر سابق کانون با کارمندانش را نمایان می کرد.

*نکته مورد توجه در این مراسم اشک ها ی کارمندان کانون بود که در پایان از گونه ها سرازیر شده بود که نشان از صمیمیت مدیر عامل سابق کانون گلستان دارد.

*اهدای بیش از ۵تقدیرنامه از ارگان های مختلف به مدیر سختکوش کانون گلستان که از طرف مدیر کانون کشور ، استان مازندران، استان گلستان، مدیرکل کتابخانه های عمومی کشور و همکاران کانون و کانون زبان ایران و تقدیر از طرف نوجوانان و مشاوران بر روی جایگاه به وی بود تا آنجا که هدایا و لوایح را یکی پس دیگری به مسئول تشریفات مراسم به واسطه ازدیاد آن سپرده می شد.

*اهدای لوح سپاس به سمیعی از سوی گرجی مدیر عامل کانون استان مازندران

*توصیه فضلی به مدیر عامل جدید برای به دور ماندن از سیاسی بازی در کانونی که متعلق به کودکان و نوجوانان برای حفظ تبسم صمیمیت و معصومیت آنان .

کانونی می گوید:

وقتی یک نوجوان را وسیله قرار می دهند تا گروهی خاص که رفتن آقای سمیعی باعث برچیده شدن سفره ی رنگین و ننگین شان می شود و غارتگری ها و بی عدالتی ها و حق خوری هایشان و حمکرانی شان به اتمام می رسد، جای تاسف دارد که کودکان و نوجوانان ما ن را به چنین مربیانی می سپاریم.

ارسال نظر