حواشی جشن استقبال از دانشجویان جدید دانشگاه پیانور بندرترکمن+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 441 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:01 ق.ظ، چهارشنبه، 16 مهر، سال 1393 نظرات بدون نظر

جشن دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی ۹۳ دانشگاه پیام نور شهرستان بندرترکمن ضمن اهداء گل در ورودی سالن فضایی شور و شوق خاصی را در دانشجویان ایجاد نموده بود.

esteghbal az daneshjuyan 6به گزارش رادکانا به نقل از آوای ترکمن، این شور و شوق به حدی بود که دانشجویان خواستار آغاز سریعتر این جشن بودند، همچنین بازار جذب کانونهای قرانی، بسیج دانشجویی و هلال اهمر داغ بود تا با عضوگیری از دانشجویان جدید الورود ذوق و شوق آنان در محیط علمی جدید دو چندان کند.

گلهای اخذ شده دانشجویان از مسئولین کانونها همراه با موسیقی ملایم پخش شده در سالن فضای خاصی را در سالن حکم فرما کرده بود و این نشاط با ورود مسئولین دانشگاهها و روسا شکل خاصی به خود گرفت.

در این مراسم حجت الاسلام کیایی رئیس حوزه علمیه امام صادق نیز با وجود زمان پیش بینی شده برای سخنرانی، دانشجویان را ” گوهر های گرانبهایی در سازندگی و پیشرفت کشور دانست که در کسب فریضه علم و دانش از یکدیگر پیشی می گیرند” و با یادآوری جایگاه علم و دانش در دین مبین اسلام  ورود آنان به محیط علمی جدید را تبریک گفت.

طبق معمول پایگاه سنجش قند و فشار خون هلال احمر نیز در آغاز سال تحصیلی جدید برای جذب ورودی های جدید همراه با عملکرد یکساله تصویری از فعالیتهای کانون هلال احمر دانشجویی فضای جدیدی را برای جذب بیشتر دانشجویان فراهم ساخته بود.

سیستانی مسئول آموزش دانشگاه پیام نور بندرترکمن نیز در حاشیه این مراسم به خبرنگار آوای ترکمن گفت: امسال 245 دانشجوی جدیدالورود جذب دانشگاه شدند و دانشگاه نیز با 27 رشته تحصیلی کارشناسی و رشته زبان و ادبیات عربی در مقطع کارشناسی ارشد و  70درصد از دانشجویان بومی این شهرستان در این دانشگاه روبروست که 30 درصد باقیمانده نیز از شهرهای گمیشان، کردکوی، بندرگز و گرگان می باشند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر