حکم حسین صادقلو به عنوان شهردار گرگان تایید شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 544 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:44 ق.ظ، دوشنبه، 25 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: با بررسی کمیسیون اجتماعی هیات دولت نظر مثبت این کمیسیون برای حضور صادقلو در شهرداری گرگان اعلام شد.

IMG09221053به گزارش رادکانا، حجت الاسلام سید علی طاهری در گفتگو با خبرنگاران افزود: با اعلام آقای سعید عندلیبی نامه صادقلو بعد از کمیسیون به وزارت کشور ارسال می شود تا پس از تایید دولت به استان اعلام شود.

وی ادامه داد: با توجه به روند اداری پیش بینی می شود پروسه اعلام شروع به کار صادقلو نزدیک به 10 روز به طول انجامد.

در همین رابطه سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: عصر امروز حکم حسین صادقلو به عنوان شهردار گرگان پس از طی فراز و نشیب های فراوان تایید شد.

حسین ربیعی هم به خبرنگار مهر: نامه شهردار گرگان در چهارشنبه هفته گذشته به کمیسیون اجتماعی هیات ویزان ارسال شد و با پیگیریهای انجام گرفته در نهایت عصر امروز حکم تایید شهردار گرگان اعلام شد.

وی ادامه داد: با توجه به تصویب کمیسیون اجتماعی که پیش نویس آن توسط معاون رئیس جمهور امضا شده، طی چند روز آینده حکم شهردار گرگان اعلام خواهد شد.

ربیعی تصریح کرد: با توجه به زمانبر بودن روند نامه در سیستم اداری، پیش بینی می شود شهردار گرگان از هفته آینده به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کند.

حکم تایید حسین صادقلو به عنوان شهردار گرگان ازسوی وزارت کشور نزدیک به 90 روز به طول انجامید که به گفته اعضای شورای اسلامی شهر گرگان مشکلاتی بسیاری را در شهرداری گرگان به وجود آورد.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر