حکم شهردار گرگان در ایستگاه آخر/ وزارت کشور ایرادی نگرفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 588 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:23 ب.ظ، یکشنبه، 19 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در خصوص صدور حکم شهردار منتخب گفت: وزارت کشور هیچ ایراد شفاهی و کتبی نسبت به صدور حکم شهردار منتخب گرگان نگرفته است.

13920704000398_PhotoAبه گزارش رادکانا به نقل از فارس، ناصر گرزین امشب در بیست و دومین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر گرگان اظهار داشت: شورا تمام تلاش خود را برای پیگیری صدور حکم شهردار منتخب از سوی وزارت کشور انجام داده و این در حالی است که باید دستگاه‎های ذیربط در این زمینه پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه دغدغه اساسی اعضای شورای چهارم، شهروندان و خبرنگاران معطوف به صدور حکم شهردار منتخب شده است، تصریح کرد: تاخیر در حکم شهردار موجبات نگرانی در شورای چهارم را فراهم کرده است اما این موضوع فراتر از وظیفه‌مندی شورا مورد پیگیری قرار گرفته است.

لازمه تصمیم‎گیری درباره حکم شهردار پاسخگویی مراجع ذی‌صلاح است

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به اینکه مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری نسبت به پیگیری حکم شهردار منتخب تلاش‎های زیادی انجام داده‎اند، افزود: در این راستا استاندار، فرماندار، مدیرکل امور شهری استانداری و … پیگیری لازم را داشتند و اکنون حکم شهردار گرگان در وزارتخانه است.

گرزین با بیان اینکه لازمه تصمیم‎گیری درباره حکم شهردار پاسخگویی مراجع ذی‌صلاح است، افزود: مباحث باید مستند باشد، امیدواریم این هفته فرصت نهایی برای معرفی شهردار جدید باشد و اگر در این زمینه وزارتخانه تعیین ‎تکلیف نکرد شورا ورود خواهد کرد.

وی با تصریح اینکه انتقاد و بیان اعتراض حق همه است، اظهار داشت: همه ما خدمتگزار مردم هستیم و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در قبال پذیرش این مسئولیت هیچ کوتاهی صورت نگیرد.

انتقاد رئیس شورای شهر به وضعیت نابسامان جاده زیارت

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان از وضعیت نابسامان جاده زیارت و دستفروشان کنار خیابان انتقاد کرد و گفت: وجود دستفروشان در این محدوده چهره منطقه را نازیبا کرده و در شأن منطقه توریستی زیارت نیست.

وی افزود: این معضل علاوه بر اینکه فضای توریستی زیارت را به هم زده، به محیط زیست و طبیعت نیز ضرر می‎رساند که باید در این راستا اقدامات لازم صورت بگیرد.

ارسال نظر