خاتمی: باید ترکیب خبرگان را عوض کنیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 539 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:31 ب.ظ، شنبه، 23 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

محمد خاتمی در جمع برخی اعضای مجمع روحانیون گفته است: ما باید خود را برای انتخابات خبرگان آماده کنیم. من انتخابات خبرگان را مهم تر از انتخابات مجلس می دانم. باید ترکیب خبرگان را عوض کنیم.

thumb287-e6c1c46621168ef60692e083bc2aec8fبه گزارش رادکانا، محمد خاتمی در جمع برخی اعضای مجمع روحانیون گفته است: “ما باید خود را برای انتخابات خبرگان آماده کنیم. من انتخابات خبرگان را مهم‌تر از انتخابات مجلس می‌دانم. باید ترکیب خبرگان را عوض کنیم. با مجمع محققین قم صحبت کرده‌ایم که از میان روحانیون جوان و خوشفکر نیروهایی را شناسایی و برای حضور در خبرگان آماده سازیم.”

خاتمی بار دیگر نسبت به انتقادهای صورت‌گرفته علیه حسن روحانی واکنش نشان داده و گفته است: این قدر نگویید چرا فلان پست و مسؤولیت را به ما نداده‌اند. مهم این است که راه تنفس ما باز شده و روحانی در حال پیمودن مسیری است که مورد قبول ما اصلاح‌طلبان است.

در این باره مشرق نوشته: عنصر خاکستری جبهه دوم خرداد نیز طی سخنانی گفته است: اصولگرایان هنوز در شوک انتخابات ریاست جمهوری هستند. آنها مانند مارهایی که در زمستان به خواب می‌روند به خواب رفته‌اند. ما باید قبل از آن که به آنها آفتاب بخورد و گرما بیدارشان کند، در خواب بر سر آنها ضربه وارد نماییم. / دانا

ارسال نظر