خاموشی مدرسه شهید غفاری سرکلاته به خاطر سرقت کابل برق
تعداد بازدید تعداد بازدید: 818 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:11 ب.ظ، دوشنبه، 6 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

سارقان با سرقت کابل برق، مدرسه شهید غفاری سرکلاته را در خاموشی مطلق قرار دادند.

ربزیببلذبه گزارش رادکانا، سید قاسم حسینی مدیر مجتمع حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) سرکلاته خرابشهر در این رابطه گفت: سه شنبه هفته قبل این مدرسه به دلیل سرقت کابل برق به مدت 3 روز در خاموشی مطلق قرار گرفت.

وی افزود: این دومین سرقتی است که از مدرسه شهید غفاری سرکلاته خرابشهر صورت می گیرد؛ در اولین سرقت که در ماه گذشته انجام گرفته بود سارقان کابل هایی را که بصورت هوایی در سطح مدرسه نصب شده بودند را با قطع کنتور برق اقدام به سرقت آنها نمودند.

وی در ادامه بیان داشت: در دومین سرقت که در سه شنبه هفته قبل اتفاق افتاد سارقان، با وجود این که عوامل اجرایی مدرسه شهید غفاری کابل های برق را در 50 سانتی متر زیر زمین دفن کرده بودند را باز به سرقت بردند.

مدیر مجتمع حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) سرکلاته خرابشهر تصریح کرد: سارقان در ادامه سرقت های خود اقدام به سرقت از چند مدرسه دیگر در سطح روستا کردند که خدا را شکر ناکام ماندند.

حسینی یادآور شد: متراژ کابل های سرقتی به 200 متر می رسد.

وی در پایان با اشاره به این که شاید باز هم  مسائلی از این قبیل در مدارس سطح روستا صورت گیرد خواستار رسیدگی مسئولان به این امر شد./سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته (تمیشه)

ارسال نظر