خانه عالم یکی از نیازمندیها در روستاها و مناطق محروم استان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 563 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:43 ب.ظ، یکشنبه، 7 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

سردار بابایی گفت: در شهرستان کردکوی تاکنون ۱۲۰ میلیون تومان هزینه شده است که ان شاالله امیدواریم بیش از این مبلغ مجددا تصویب شود تا در سراسر استان هزینه کنیم.

IMG_0091سردار محمد حسین بابایی ضمن عرض تبریک بمناسبت هفته دفاع مقدس در حاشیه افتتاح خانه عالم روستای نام شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: سپاه با کمک قرارگاه خاتم الانبیاء در راستای موضوع محرومیت زدایی در سراسر کشور پروژه هایی در دست احداث دارد که کمک قابل توجهی به مردم مناطق محروم استان در راستای محرومیت زدایی می کند.

وی افزود: سال جاری در این استان 550 میلیون تومان اعتبار داشتیم که در حال حاضر الحمدلله تمامی اعتبارات به خوبی هزینه شد.

سردار بابایی خاطرنشان کرد: اکثر این اعتبارات در غالب خانه عالم که یکی از مهمترین نیازمندی ها در روستاها و مناطق محروم و شهرستانها بوده است هزینه شده است.

بابایی افزود: در شهرستان کردکوی تاکنون 120 میلیون تومان هزینه شده است که ان شاالله امیدواریم بیش از این مبلغ مجددا تصویب شود تا در سراسر استان هزینه کنیم.

وی تصریع کرد: اعتبارات بیشتر در غالب پروژه های عام المنفعه همانند خانه عالم، خانه بهداشت، کتابخانه، غسالخانه، مسجد، مصلی نماز جمعه و البته در بعضی مناطق کمک به محرومین همچون احداث سرپناه برای محرومین و فقرا هم داشتیم که توانستیم سرپناه خوبی برایشان احداث کنیم.

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست
http://golestanblog.ir/?p=8736

ارسال نظر