خانواده مجروح اهل سنت گلستانی حملات تروریستی تهران را محکوم کردند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 143 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:42 ب.ظ، پنج شنبه، 18 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

روز گذشته در حملات تروریستی تهران جمعی از هم وطنان عزیز ما شهید یا زخمی شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از ترکمن سسی؛ عبدالسلیم قازلی کر جوان ترکمن و اهل سنت گلستانی است که در حمله تروریستی به ساختمان مجلس شورای اسلامی مجروح شد.

 

خانواده و برادر قازلی کر با ارسال بیانیه ای به سایت ترکمن سسی ضمن تشکر از ابراز همدردی با آنها،حادثه تروریستی روز گذشته را به شدت محکوم کردند.

 

بسمه تعالی

تشکر از دوستان بابت إبراز همدردی

تروریستهای جنایتکار بدانند،شهادت و مقاومت،نژاد و دین و مذهب و قومیت نمی شناسد و همه یکصدا مدافع و حافظ  کشور عزیزمان ایران هستیم، تروریستهای جنایتکار بدانند،ما مردم ایران در کنار مردم جهان که قربانی حملات تروریستی و جنایتکارانه گردیده اند هستیم،به این وسیله وظیفه خود می دانیم مراتب سپاس و قدردانی خود را از طرف خود و خانواده از إبراز همدردی از آشنایان و دوستان و بستگان که با  ارسال پیام و دعای خیر خود باعث تسلی خاطر گردیدند و مورد لطف و عنایت خود قرار دادند و همچنین از حضور گرم و صمیمانه وزیر محترم بهداشت جناب آقای دکتر هاشمی و جناب آقای پزشکیان و همچنین نمایندگان محترم و شایسته گنبد کاووس،بندر ترکمن و کردکوی آقایان قرجه طیار و رامین نورقلی پور و همچنین از تمام مسئولین و بالأخص از مجاهدت و عملکرد نیروهای نظامی و امنیتی که با شجاعت و دائری و پایمردی و إیثار تروریستهای جنایتکار را به هلاکت رساندند مراتب تشکر و قداردانی خود را اعلام می نمائیم.

به عرض کلیه دوستان و آشنایان می رساند به لطف حمایت های بی دریغ مسئولین و زحمات پرسنل بیمارستان در حال حاضر حال عمومی برادرم آقای عبدالسلیم قازلی کر رضایت بخش است.

در پایان ضمن همدردی با خانواده محترم جانباختگان این حادثه تروریستی  تقاضای علو درجات برای شهدا و برای بازماندگان صبر جمیل و برای مصدومین حادثه شفای عاجل از ایزد منان مسئلت دارم.

 

چو عضوی به درد أورد روزگار

دگر عضوها را نماند قرار

آیه 80 سوره شعرا

وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ یَشْفِینِ

و چون بیمار شوم او مرا درمان مى‏بخشد

 

از طرف خانواده های قازلی کر و جهانی

عبدالستار قازلی کر

انتهای پیام/

ارسال نظر