خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ ملتند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 903 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:59 ق.ظ، پنج شنبه، 6 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

یادواره شهدای پایگاههای شهید چمران و شهید کیا در روز پنجشنبه ۳۰/خرداد/۹۲ بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد نبی اکرم (ص) شهرستان کردکوی برگزار شد.

Picture 019به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کردکوی، یادواره شهدای پایگاههای شهید چمران و شهید کیا در روز پنجشنبه 30/خرداد/92 بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد نبی اکرم (ص) شهرستان کردکوی برگزار شد.

این یادواره با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرترکمن، خانواده های شهداء دو پایگاه شهید چمران و شهید کیاء، مسئولینی از ناحیه مقاومت بسیج شاهد و ایثارگر کردکوی درجمع بسیجیان برگزار شد.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به حماسه های هشت سال دفاع مقدس گفت: دشمنان اسلام با استفاده از انواع مختلف جنگ افزار های جنگی جهان با انقلاب نوپای اسلامی در افتادند و در این جنگ تمام عیار با استفاده از جنگ افزارهای نامتعارف همچون سلاح های شیمیایی نه تنها رزمندگان بلکه مردم شهرها را هم مورد تهاجم قرار دادند.

وی افزود: شهر سردشت از ایران و شهر حلبچه در عراق از نمونه های بارز این شهرها هستند که با چشم پوشی سازمان های بین المللی جنایات بی شماری برعلیه مردم این شهرها در جهت کشتار دسته جمعی اتفاق افتاد که لکه ننگی بر پیشانی سازمانهای بین المللی است و این مردم تا بحال مثل شمع یکی یکی خاموش می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ ملتند و در زمانی که کشور در خطر بود با حضور در این حماسه بزرگ دشمنان اسلام را ناکام گذاردند و صفحه روشنی از انقلاب را برای ملت ایران رقم زدند.

در این مراسم علی اکبر بسطامی مداحی کرد و برادر شهید کمال حسینی به مدعوین و مهمانان خیر مقدم گفت و به خانواده شهدا لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود اهداء شد.

ارسال نظر