خانواده ها باید روحیه فرزندان خود را تقویت کنند/دانش آموزان خود را برای کنکور اماده کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 110 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:45 ب.ظ، جمعه، 20 اسفند، سال 1395 نظرات بدون نظر

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش کردکوی گفت: خانواده ها باید روحیه فرزندان خود را تقویت کنند و به جای اینکه هر دقیقه و هر ثانیه به بچه ها تذکر بدهند که امتحان دارند و باید درس بخوانند محیطی آرام، امن و به دور از تنش برای آنها فراهم کنند

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در همایش بزرگ ستارگان آینده که باحضور 400 دانش آموز سال سوم متوسطه نظری سه رشته انسانی، تجربی و ریاضی فیزیک به همراه خانواده های آنان برای آمادگی در کنکور 96 در تالار پارتیان کردکوی برگزار شد در جهت آمادگی دانش آموزان برای کنکنور 96 توصیه های آموزشی و یادگیری را به دانش آموزان ارائه کرد.

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در همایش بزرگ ستارگان آینده خطاب به دانش آموزان با بیان اینکه شما در یک سال گذشته تلاش لازم را کرده اید، گفت: دیگر نباید نگران نتیجه باشید و آن را به او که مظهر عدالت است بسپارید، چون خداوند متعال هیچ تلاشی را بدون نتیجه نمی گذارد.

داوود مصدق وی با بیان اینکه ارزیابی ضعیف از خود و ناچیز دانستن اندوخته های علمی به ضعف روحیه و از دست دادن اعتماد بنفستان منجر می شود، اظهار داشت: توصیه می شود که از افکار منفی همچون سختی سؤالات کنکور و عدم توانایی خود در جلسه کنکور بپرهیزید.

مصدق افزود: افکار منفی شما را نسبت به جلسه کنکور و پاسخگویی به سؤالات دچار تردید کرده و نهایتا” اعتماد به نفستان را تضعیف می کند.

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی با بیان اینکه در این روزها به خود ترس و تردید راه ندهید، خاطرنشان کرد: به خودتان اعتماد کنید و مطمئن باشید که یکی از پذیرفته شدگان کنکور خواهید بود.

وی همچنین خطاب به خانواده ها با تأکید براینکه در این روزهای پایانی بزرگترین مسئولیتها بر دوش خانواده هاست، متذکر شد: خانواده ها باید روحیه فرزندان خود را تقویت کنند و به جای اینکه هر دقیقه و هر ثانیه به بچه ها تذکر بدهند که امتحان دارند و باید درس بخوانند محیطی آرام، امن و به دور از تنش برای آنها فراهم کنند تا فرزندشان در این چند روز باقی مانده تا کنکور بیشتر استراحت کنند و روحیه مناسب داشته باشند.

مصدق تصریح کرد: داوطلبان باید خود را برای یک آزمون تستی آماده کرده باشند تا بتوانند در زمانهای تعیین شده به سؤالات پاسخ دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر