“خاک غریب” ترانه ای زیبا در وصف شهدا از جوان هنرمند کردکوی+دانلود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,243 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:53 ب.ظ، شنبه، 3 آبان، سال 1393 نظرات بدون نظر

“خاک غریب” ترانه ای زیبا و ارزشی در وصف شهدای هشت سال دفاع مقدس از سید حمیدرضا حسینی جوان هنرمند و آینده دار این خطه از استان گلستان می باشد که در خروجی این پایگاه خبری قرار می گیرد تا همگان از این اثر زیبا فیض ببرند.

Untditled-1 copy_2به گزارش خبرنگار رادکانا، سید حمیدرضا حسینی جوان خوش ذوق و هنرمند شهرستان کردکوی قطعه ای زیبا را در وصف شهدا اجرا نمود که بسیار زیبا و شنیدنی است.

سید حمیدرضا حسینی با نام مستعار آرمین متولد 1373 در شهرستان کردکوی می باشد.

وی دارای مدرک فوق دیپلم در رشته کامپیوتر (نرم افزار) از دانشکده فنی و حرفه ای پسران امام علی (ع) شهرستان کردکوی می باشد و در حال حاضر مشغول طراحی سایت و کارهای گرافیکی می باشد.

وی از همان دوران کودکی فعالیت خوبی در حوزه هنر مخصوصا در حوزه خوانندگی و تئاتر داشت.

این جوان هنرمند در حال حاضر در دو زمینه هنری بازیگری و تئاتر و خوانندگی(آهنگ سازی و ترانه سرایی) مشغول به فعالیت می باشد.

بازیگری تئاتر را از 9 سالگی در مدرسه شهید بنی عقیل آغاز نمود و تا به امروز ادامه دارد.

وی در حال حاضر به همراه دیگر هنرمندان نوجوان و جوان شهر کردکوی خودشان را برای نقش آفرینی در تعزیه عاشورایی غافله غربت در نقش امام حسین (ع) آماده می کند.

سید حمیدرضا حسینی خوانندگی را از 5 سال پیش به صورت حرفه ای آغاز کرد و تا به امروز بیشت 50 آثر در سطح استان به همراه دیگر هنرمندان ارائه داد.

وی در حال حاضر در گروه موسیقی ملودیکا با سرپرستی میلاد زنگی در یک گروه ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان خواننده، ترانه سرا و آهنگ ساز مشغول به فعالیت می باشد.

 

دانلود آهنگ خاک غریب

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر