خبرنگاران مدافع حقوق مردم اند / روشنگری، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی رسالت خبرنگاران است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 156 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:17 ب.ظ، سه شنبه، 17 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

استاندار گلستان در پیامی روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی استان تبریک گفت و ابراز داشت: خبرنگاران در تحرک جامعه و روشنگری عمومی نقش ویژه ای دارند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، حسن صادقلو با یادآوری آیه قرآنی ن والقلم و ما یسطرون در بخشی از پیام خود آورده است: روشنگری، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی رسالتی است که خبرنگاران برای تحرک جامعه برگزیده اند.

در پیام استاندار گلستان آمده است؛ خبرنگاران در واقع مدافع حقوق مردم و تصویرگر روایات زندگی و تحولات سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه هستند و جایگاه آنان در شفاف سازی مسائل و ایجاد زیرساخت های مناسب در مسیر رشد و توسعه غیرقابل انکار است.

صادقلو با تبریک 17 مرداد روز خبرنگار و سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار فقید سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) از آن به عنوان فرصتی مغتنم برای پاسداشت مقام و جایگاه مردان و زنانی که در دفاع از حقوق عمومی و تنویر افکار عمومی برای نیل به اهداف توسعه تلاش می کنند، یاد کرده است.

استاندار گلستان در پایان پیام خود آورده است؛ اینجانب 17 مرداد روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه و اطلاع رسانی استان تبریک عرض می کنم و امیدوارم استان بتواند با حمایت های خبرنگاران حرکت در مسیر آبادانی و پیشرفت را با سرعت بیشتری طی کند.

انتهای ییام/

ارسال نظر