خبرنگاران کردکوی تجلیل شدند+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 126 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:06 ق.ظ، سه شنبه، 24 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار از خبرنگاران این شهرستان تجلیل کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در این مراسم ضمن تجلیل از مقام خبرنگار به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی و تقدیر از عملکرد یک ساله خبرنگاران شهرستان گفت: امروز بهانه ای شد تا از زحمات و تلاش های شبانه روزی شما عزیزان سخت کوش قدردانی کنیم.

وجیه اله عسگری با تأکید براینکه دستگاههای اجرایی باید برای ایجاد انگیزه شما دوستان گام های خوبی بردارند، افزود: یکایک شما خبرنگاران همیشه یار، یاور و بازوی ما بودید که این همراهی همچنان ادامه دارد.

وی اظهار داشت: شما خبرنگاران با بیان شیوای خود افق جدیدی را فراروی مخاطبینی که مشتاق شما هستند باز می کنید.

خبرنگاران پیشگامان آگاهی بخش جامعه ما هستند

عسگری با بیان اینکه خبرنگاران پیشگامان آگاهی بخش جامعه ما هستند، گفت: در عصر ارتباطات و اطلاعات دستیابی به دانش و آگاهی‌‌های مبتنی بر حقایق همتی بلند و عزمی راسخ می‌خواهد که خبرنگاران رسالت این مهم را بر عهده دارند.

مدیر آموزش و پرورش کردکوی با عنوان اینکه روشن کردن اذهان عمومی مردم بی نظیر و بی بدیل است، بیان کرد: هر کجا و هر زمان با خبرنگاران بودیم موفق عمل کردیم.

وی با بیان اینکه شما خبرنگاران با توجه به مشکلاتی که دارید در جهت آگاهی بخشی مردم بسیار خوب عمل می کنید، اذعان کرد: گریه های درون زیادی دارید و با دشواری های زیادی مواجه هستید اما اطلاع رسانی و خدمت به مردم و جامعه را فراموش نمی کنید.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه اصحاب رسانه امین مسئولین هستند، گفت: اصحاب رسانه خمیرمایه تصمیمات و اطلاعات مجموعه سازمان‌ها و نهادهای شهرستانی و استانی را به مردم منتقل می‌کنند.

عکاس: یعقوب محمودی

انتهای پیام/

ارسال نظر