خبر خوش برای بازنشستگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 661 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:59 ب.ظ، جمعه، 2 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا)، از پرداخت حقوق و عیدی ۶۵۰ هزار نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و نیز واریز فوق‌العاده‌های ایثارگری، خاص، حق تخصص و سختی کار ۲۰۰ هزار نفر از این افراد خبر داد.

thumb294-96c6f0c3c8661db596108927479b631aبه گزارش رادکانا، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا)، از پرداخت حقوق و عیدی 650 هزار نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و نیز واریز فوق‌العاده‌های ایثارگری، خاص، حق تخصص و سختی کار 200 هزار نفر از این افراد خبر داد.

سردار حسین دقیقی در مورد واریز حقوق و عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی نیروهای مسلح بیان کرد: پرداخت عیدی 503 هزار تومانی به 650 هزار نفر بازنشستگان تامین اجتماعی نیروهای مسلح به همراه حقوق بهمن ماه آنها انجام شد.

وی همچنین از پرداخت فوق‌العاده‌های ایثارگری، خاص، حق تخصص و سختی کار بازنشستگان تامین اجتماعی نیروهای مسلح خبر داد و گفت: فوق‌العاده‌های چهارگانه ایثارگری، خاص، حق تخصص و سختی کار که جمعا اعتباری معادل 15 میلیارد تومان بود به نسبت حقوق و سوابق جبهه افراد به حدود 200 هزار نفر از بازنشستگان نیروهای مسلح تعلق گرفت و به همراه حقوق بهمن ماه و عیدی آنها به حساب این افراد واریز شده است.

مدیرعامل ساتا در مورد افزایش اعتبار سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در سال آینده خاطرنشان کرد: رشد عملکردی هزینه‌های این سازمان سالانه معادل 35 درصد است که در این رابطه برای سال 93 پیشنهاد اعتبار 16 هزار میلیارد تومانی را به دولت ارائه دادیم که اعتبار 12 هزار میلیارد تومانی برای ساتا به تصویب رسیده است که با این اعتبار چهار هزار میلیارد تومان کسری اعتبار خواهیم داشت.

دقیقی همچنین در مورد افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در سال آینده اظهار کرد: تا قانون بودجه سال آینده به تصویب نهایی نرسد، نمی‌توان در مورد میزان افزایش حقوق بازنشستگان رقم دقیقی را اعلام کرد./ایسنا

ارسال نظر