خبر فوری: مهندس روشناسان از کاندیداتوری کرسی شهرداری کردکوی انصراف داد+متن نامه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,073 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:02 ب.ظ، سه شنبه، 16 دی، سال 1393 نظرات ۶ نظر

مهندس علی اکبر (رضا) روشناسان معاون عمرانی شهرداری کردکوی که در آخرین جلسه شورای اسلامی شهر کردکوی که عصر روز یکشنبه در سالن جلسات شورای شهر برگزار گردید از سوی برخی از اعضاء بعنوان کاندیدای کرسی شهرداری کردکوی معرفی شد که با ارسال نامه ای به شورای شهر انصراف خود را اعلام نمود.

rezaبه گزارش خبرنگار رادکانا، مهندس علی اکبر (رضا) روشناسان معاون عمرانی شهرداری کردکوی که در آخرین جلسه شورای اسلامی شهر کردکوی که عصر روز یکشنبه در سالن جلسات شورای شهر برگزار گردید از سوی برخی از اعضاء بعنوان کاندیدای کرسی شهرداری کردکوی معرفی شد که با ارسال نامه ای به شورای شهر انصراف خود را اعلام نمود.

حال باید دید با انصراف مهندس رضا روشناسان یکی از گزینه های اصلی کرسی شهرداری کردکوی چه کسی شانس بیشتری دارد تا بعنوان شهردار شهر کردکوی معرفی شود.

مهندس رضا روشناسان در حال حاضر معاون عمرانی شهرداری کردکوی می باشد و یکی از گزینه های متخصص، کاردان، تأثیرگزار و ارزشی شهرداری کردکوی بوده است.

متن نامه به شرح ذیل می باشد:

اعضای محترم شورای اسلامی شهر کردکوی

با سلام و دعای خیر:

احتراما نظر به اینکه در جلسه مورخه 14/10/93 با موضوع اعلام و جمع بندی گزینه های موردنظر اعضای آن شورا جهت تصدی مسئولیت شهرداری کردکوی، شش تن از عزیزان را مطرح و صورتجلسه نمودید و حقیر نیز یکی از گزینه های پیشنهادی در جمع مذکور می باشم، لذا بر خود فرض می دانم ضمن تشکر و تقدیر صمیمانه از یکایک اعضای بزرگوار آن شورا به جهت حسن ظن و اعتماد مبذوله با عنایت به اینکه در گزینه های مطروحه دوستانی باتجربه تر از اینجانب قرار داشته و از سویی در فضای کنونی شهر و شهرداری مصلحت می دانم در مجموعه شهرداری همچون گذشته، نه بعنوان شهردار، به مردم عزیز، فهیم و بزرگوار شهرم خدمت نمایم، انصراف خود را بعنوان گزینه شهردار اعلام نموده و امیدوارم منتخب آن شورا جهت حضور در جایگاه شهردار در سایه عنایات حضرت حق در راستای ارائه خدمات ارزنده و شکوفایی شهر عزیزمان موفق و پیروز باشد.

یقینا بنده کوچکترین، همواره راه بعنوان خادمی کوچک در نظام مقدس و ولایی ایران اسلامی، با افتخار خدمتگزار شهروندان گرامی شهرم خواهم بود.

با تجدید احترام

علی اکبر (رضا) روشناسان

انتهای پیام/

بالابلوکی می گوید:

تو رو خدا ببین یه آدم حسابی توشون بود اونم رفت کنار

بچه کیا محله می گوید:

سلام

اقای روشناسان چرا انصراف دادید .
اگه شهردار شما شوید با یقین می گویم که شما لایق بودید

دلسوز می گوید:

بابا کیا چی گانه؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخ

همشهری می گوید:

وای وای انگاری همه منتظر روشناسان بودنند..

امیر می گوید:

هر کی میخواد بشه،باید اول تکلیف تعریض خیابان های اصلی شهر رو مشخص کنه……خیلی زشته واقعا زشته! یک مغازه جلو یک مغازه عقب….. شورای شهر هم به جای دعوا و حاشیه سازی و دخالت تو کار شهردار ، به زیباسازی شهر کمک کنند.

گل آقا می گوید:

آفرین آقارضا !
کارعاقلانه ای کردی که خودتو توی چاله چوله های این شهر گرفتار نکردی!
خوشم اومدکه خوش فکری!
ایول … ایول …
داش رضا رو ایول…

ارسال نظر