خدمتگذاری به خانواده های شهدا افتخاری بزرگ برای بنیاد شهید کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 541 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:59 ب.ظ، پنج شنبه، 22 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

محمد مارزلو گفت: بنده در طول دوره خدمتم در بنیاد شهید و امور ایثارگران به وضوح مشاهده کردم و کمتر نظاره گر بودم که فرماندار و یا دیگر مسئولین شهرستانی در این روز عزیز به دیدار خانواده های شهدا بروند و در جهت رفع رفع نواقص و مشکلات پیش روی آنان قدم بردارند.

IMG_0007محمد مارزلو رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کردکوی درحاشیه مراسم بازدید فرماندار کردکوی و مسئولین شهرستان از اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا در گفتگو با خبرنگار رادکانا، گفت: 22 اسفند ماه سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران که به فرمان حضرت امام خمینی (ره) پایه گذاری و شکل گرفت را به تمامی مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان تبریک عرض می کنم.

وی ادامه داد: بنده در طول دوره خدمتم در بنیاد شهید و امور ایثارگران به وضوح مشاهده کردم و کمتر نظاره گر بودم که فرماندار و یا دیگر مسئولین شهرستانی در این روز عزیز به دیدار خانواده های شهدا بروند و در جهت رفع رفع نواقص و مشکلات پیش روی آنان قدم بردارند.

مارزلو افزود: خوشبختانه مسئولین شهرستان کردکوی در راستای دیدار با خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران همیشه پیش قدم و ثابت قدم هستند و از نزدیک با مشکلات و کاستی های آنان در زندگی روزمره با خبر بوده و در جهت رفع این نواقص قدم بر می دارند.

مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: اکثریت نیروهای پرسنل ما دارای 25 سال سابقه خدمت گزاری به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند و بعضی از کارکنان ما در سال آتی به شرف بازنشستگی نائل خواهند آمد.

وی در خاتمه خدمتگزاری به خانواده های شهدا را افتخاری بزرگ برای بنیاد شهید کردکوی دانست و اظهار داشت: پرسنل بنیاد شهید کردکوی خدمتگزاری به خانواده های شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده اند و می کوشند از این مسیر مقدس خارج نشوند و همیشه پشتیبان، یار و یاور آنان باشند.

ارسال نظر