خروجی برنامه‌های اوقات فراغت باید در راستای هدایت جوانان در مسیر دین باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 520 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:55 ق.ظ، سه شنبه، 3 تیر، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی گفت: برنامه های طرح اوقات فراغت باید به گونه ای برنامه ریزی شود که علاوه بر غنی سازی اوقات جوانان زمینه و بستر بروز خلاقیت ها و نوآوری های آنان را نیز فراهم کند.

378178به گزارش خبرنگار رادکانا، جلسه برنامه ریزی طرح اوغات فراغت فصل تابستان با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی و ایجاد فضای شور و نشاط در میان جوانان و نوجوانان درشهرداری کردکوی برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در این جلسه اوقات فراغت تابستان را مناسب ترین فرصت جهت آشنا نمودن جوانان با فعالیت های قرآنی، مذهبی و فرهنگی و فراگیری مهارت برشمرد و خاطرنشان کرد: برنامه های طرح اوقات فراغت باید به گونه ای برنامه ریزی شود که علاوه بر غنی سازی اوقات جوانان زمینه و بستر بروز خلاقیت ها و نوآوری های آنان را نیز فراهم کند.

 

وی در ادامه افزود: امسال برنامه‌های اوقات فراغت باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شوند که از تمام امکانات موجود در شهرستان برای پرکردن اوقات فراغت متقاضیان استفاده شود، به طوری که این برنامه‌ها جوابگوی همه سلیقه‌ها و رده‌های سنی باشند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی همچنین تأکید کرد: خروجی برنامه‌های اوقات فراغت باید در راستای بیشتر و بهتر شدن انگیزه جوانان در مسیر دین و احکام اسلامی باشد.

 

 برنامه‌ریزی صحیح و منطقی موجب جهت‌دهی و ارتقاء سطح معرفتی و فرهنگی جوانان می شود

 

مصطفی بالو شهردار کردکوی در این جلسه طی سخنانی کلاس های طرح اوقات فراغت رابهترین فرصت برای فراگیری معارف دینی و احکام الهی دانست و اظهار داشت: برنامه‌ریزی صحیح، منطقی و متناسب با روحیه جوانان و نوجوانان موجب جهت‌دهی و ارتقاء سطح معرفتی و فرهنگی آنان خواهد شد.

378178

سید سجاد بنی هاشم رئیس ستاد اقامه نماز در بخشی از این جلسه با بیان این مطلب که، باید مساجد را پایگاهی برای حضور مستمر و فعالیت جوانان قرار داد،اضافه کرد: باتوجه به هجمه‌های مختلف دشمنان علیه نظام و به‌ویژه فرزندان این مرز و بوم، به منظور آسودگی خیال والدین از فرزندان، شرکت کردن نوجوانان و جوانان در کلاس‌های اوقات فراغت بهترین راه مبارزه با جنگ نرم است که برای نوجوانان و جوانان مصونیت‌ می‌آورد.

ارسال نظر