خسارت سرما در باغات کردکوی بالا پیش بینی می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 207 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:47 ب.ظ، پنج شنبه، 4 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

فرماندار کردکوی با بیان این که بارش برف در مناطق جنوبی شهرستان سنگین بوده، اما برای تردد در معابر و جاده ها مشکلی ایجاد نشده است، گفت: دغدغه اصلی ما مساله باغات و خسارت سنگین سرمای هفته جاری به این بخش است.

1467449523_photo_2016-06-26_10-01-03-768x511-1به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، مجتبی جمالی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هر چند خسارت به باغات امری فراگیر برای همه شهرستان های استان گلستان است، ولی میزان خسارت باغات میوه در این شهرستان با توجه به وسعت زیاد باغ ها قابل توجه پیش بینی می شود.
وی اضافه کرد: با وجود بارش سنگین برف در شهرستان مسیرهای مختلف باز است و راهداران مشغول خدمت رسانی به شهروندان هستند و مشکلی در خصوص تردد در معابر وجود ندارد و تنها در محور منتهی به منطقه کوهستانی درازنو در چند نوبت قطعی موقت برق را شاهد بودیم که با تلاش عوامل اداره برق وصل شد.
جمالی همچنین از برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان و بررسی راهکارهای خدمت رسانی بیشتر به شهروندان خبر داد.
به گزارش ایرنا بارش سنگین برف از شامگاه دوشنبه در سطح استان گلستان آغاز شد و همچنان ادامه دارد.
این بارش با کاهش شدید دما از صفر درجه تا منفی 11 درجه سانتیگراد در نقاط گوناگون استان همراهی می شود.
هواشناسی گلستان وضعیت جوی روز پنجشنبه کردکوی را ابری همراه با ریزش برف، کاهش دما، وزش باد و مه آلود اعلام کرد که بتدریج از اواخر وقت از ابرها کاسته خواهد شد، دمای هوای این شهرستان حدود 75هزار نفری هم اینک منفی 4 درجه سانتیگراد است.
کردکوی با مساحتی در حدود 815.5 کیلومتر در غرب استان گلستان و در فاصله 29 کیلوکتری گرگان واقع است، این شهرستان از شمال به بندرترکمن، از جنوب به رشته کوههای البرز شرقی و استان سمنان، از شرق به گرگان و از غرب به بندرگز محدود می باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر