خشم مردم کردکوی علیه مستکبران عالم در راهپیمایی امروز
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,011 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:51 ب.ظ، جمعه، 24 شهریور، سال 1391 نظرات بدون نظر

به گزارش خبرنگار رادکانا، مردم فهیم شهرستان کردکوی امروز بعد از نماز جمعه با راهپیمایی خشم خود را نسبت به فیلم موهن و توهین آمیز علیه رسول خدا (ص) ابراز داشتند.

 

مردم فهیم و نمازگزار شهرستان کردکوی بعد از نماز جمعه از مصلی نماز جمعه تا میدان معلم علیه رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکای مستکبر تظاهرات کردند و آتش خشمشان علیه این مستکبران فروزانتر شد. مردم کردکوی ساخت این فیلم را توهین به ساحت مقدس رسول خدا (ص) دانستند و خواستار برخورد شدید با عوامل ساخت این فیلم موهن شدند.

در پایان نیز بیانیه ای توسط مردم علیه این کافران و مستکبران قرائت شد که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« یریدون لیطفئوا نورالله بافواههم » (سوره صف: آیه 8)

کافران پیوسته به دنبال خاموش نمودن نورخدا با دهانهایشان هستند

دیروز حاکمان مکه، کفار قریش و یهودیان مستکبر با وجود پیامبر اعظم (ص) که اعلی و اشرف آفریده هاست مقام و منصب و مال و جاه خویش را در خطر دیده و با تطمیع و تحقیر (ترور شخصیت) و تهدید (ترور) در برابر یکتا آفریده و اول مخلوق آفرینش صف آرایی کرده و برای خاموش کردن نور الهی همه عِدّه و عُدّه خود را بکار گرفتند و امروز وارثان همان کفار سیه روی و یهودیان صهیونیست، یعنی سران رژیم استکباری آمریکا و ولیدۀ مفسدش، رژیم جعلی اسرائیل، نقشۀ ضربه زدن به اسلام عزیز را کشیده و خواب پیروزی می بیند و با همان شیوه های شیطانیِ اسلاف خبیث شان، با تطمیع و تحقیر و تهدید به هتک حرمتِ برترین و کمال ترین انسان و آئینۀ تمام نمای تجلی خداوند منّان پرداخته و قلوب به بیش از یک میلیارد و نیم مسلمان و حتی غیر مسلمین آزادی خواه را جریحه دار نمودند.

جای هیچ گونه تعجبی نیست که سران مستکبر آمریکا و رژیم اشغال گر قدس و هم پیمانان آنان دست به چنین حرکت موهن و شنیعی بزنند. چرا که با امواج بیداری اسلامی و روحیه استکبارستیزی مسلمانان عالم مواجه شده و خود را در معرض سکوت و فروپاشی می بینند. چگونه برای آنان قابل تحمل است که سران 120 کشور دنیا در مرکز جمهوری اسلامی گردهم آیند و سرود وحدت و برادری سرداده و برای مبارزه با مستکبرین جهان پیمان ببندند. شیطان بزرگی که لحظه به لحظه به اضمحلال و نابودی نزدیک شده و به طور واضح خود و هم پالِکی هایش را در زباله دان تاریخ می بیند.

اینک ما راهپیمانان، همراه با همه مسلمین بویژه ملت بزرگ ایران اسلامی با صدور این قطعنامه مواردی را متذکر شده و با فریاد دشمن شکنِ الله اکبر- خامنه ای رهبر مواضع خویش را اعلام و مطالباتمان را ابراز می داریم.

1- ما به وجود پربرکت پیامبر اعظم (ص) و خاندان پاک و مطهرش افتخار کرده و برای فدا شدن در راه آن عزیزان آمادگی کامل داشته و هیچ گونه جسارت را از هیچ فرد و گروه و کشوری تحمل نخواهیم کرد.

2- بدون شک سکوت سران آمریکا و هم پیمانان آنان در برابر جنایات هتاکان گذشته مثل سلمان رشدی ملعون و کاریکاتوریست پلید و کشیش خبیث، باعث جری شدن کارگردان بی وجدان یهودی آمریکایی شده است. لذا ادامه سکوت آنان را شراکت با خائنین دانسته و آنان را مسئول عواقب این سکوت مرگ بار می دانیم.

3- ما از مدعیان حقوق بشر و سران آمریکا و سازمان ملل می خواهیم با مجازات عاملین این جنایت بزرگ حسابشان را از دشمنان اسلام و مسلمین جدا کرده و خود را گرفتار نفرت آزادی خواهان عالم نگردانند.

4- ما از حرکت انقلابی مسلمانان بویژه جوانان کشورهای لیبی- مصر- یمن- تونس- بحرین- لبنان و عراق و… و دیگر بلاد اسلامی حمایت کرده، تداوم خروش ضد استکباری علیه هتاکان و حامیان آنها را خواستاریم.

5- ما از دولت جمهوری اسلامی برخورد انقلابی در تراز جمهوری اسلامی با اهانت کنندگان و گردانندگان اصلی پشت صحنه این جنایت شنیع را خواستار و رایزنی فعال دستگاه امور خارجه در سطح منطقه و جهان اسلام برای  مقابله با این حرکات شیطانی را طالبیم.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

بیست و چهارم شهریور 1391 هجری شمسی

مصادف با 27 شوال 1433 هجری قمری

مرگ بر آمریکا            مرگ بر اسرائیل

رادکانا

ارسال نظر