خط‌مشی هیئت ورزش‌های رزمی استان گلستان، جوان‌گرایی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 49 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:53 ق.ظ، چهارشنبه، 23 اسفند، سال 1396 نظرات بدون نظر

دبیر هیئت ورزش‌های رزمی استان گلستان اعلام کرد: خط‌مشی هیئت ورزش‌های رزمی استان گلستان، جوان‌گرایی و توجه به تیم‌های پایه است.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ رضا انتصاری با ذکر این مطلب افزود: حضور جوانان به عنوان موتور محرکه رشته‌های ورزشی به ویژه‌ ورزش‌های رزمی هستند که می‌کوشد رشته‌های ورزشی را به قله‌های قهرمانی برسانند. بدین جهت لازم و ضروری است که به جوانان و انرژی سرشار آنان توجه ویژه‌ایی شود ، کما این که همین جوانان بودند که در سال 96، مقام‌های قابل ملاحظه‌ای در مسابقات ملی و فراملی برای استان به ارمغان آوردند.

به گفته وی، در عین حال که راهبرد اصلی این هیئت توجه به جوانان است اما از توجه به تیم‌های پایه نیز غافل نیستیم و در تلاش هستیم نسل بعدی رزمی‌کاران استان را به گونه ای تربیت و آموزش دهیم که در سال‌های آتی به عنوان قهرمانان کشوری و جهانی بتوانند برای استان مدال‌آوری داشته باشیم.

وی هم‌چنین با اشاره به اهمیت ورزش‌های رزمی در عرصه‌ عمومی، خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه‌هایی که انجام شده و در سال آتی روی آن تاکید خواهیم داشت، اجرای برنامه‌ها و مراسم عمومی با حضور رزمی‌کاران استان و اقشار مختلف مردم در پارک‌ها و اماکن عمومی خواهد بود، چرا که اعتقاد جدی داریم ورزش‌های رزمی هم بر جسم و هم روح انسان تاثیر مستقیم و غیرقابل انکاری دارد و در حوزه عمومی تلاش خواهیم کرد برای سالمندان، بانوان، کودکان و… برنامه‌های مختلفی را اجرا و برگزار نماییم.

انتصاری تاکید کرد: تشویق و تجلیل از پیشکسوتان، مربیان، ورزشکاران، داوران، مسوولین هیئت‌های شهرستانی و مسوولین سبک‌ها از جمله جدی‌ترین برنامه‌هایی که در مدیریت جدید هیئت در دستور کار قرارگرفته است چون تا وقتی ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس فردی و جمعی ایجاد نشود نمی‌توان انتظار داشت یک گروه و یا یک سازمان، به درستی از عهده وظایف خود برآید و تجلیل از همه فعالان ورزش‌های رزمی استان را پیگیری خواهیم نمود و در این راه از هیچ هزینه‌ایی ابایی نداریم.

دبیر هیئت ورزش‌های رزمی استان گلستان در پایان گفت: ورزش در کشورهای توسعه‌یافته سهم قابل توجهی در مخارج خانوار دارد و در دهه‌های گذشته در کشورهای در حال توسعه نیز سهم ورزش در مخارج خانوار و بودجه دولت افزایش پیدا کرده که نشان‌دهنده اهمیت و تمایل ترجیحات افراد به سمت ورزش است.

انتصاری تاکید کرد : البته برخی ورزش را ابزاری برای حرکت ملل در مسیر جهانی شدن و عامل مهمی در ایجاد تغییرات فرهنگی می‌دانند و افزایش بیشتر سهم ورزش در مخارج دولتی و حمایت دولت از بخش خصوصی را خواستارهستند.

انتهای پیام /

ارسال نظر