خط سرخ شهدا نشانه راه ماست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 450 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:39 ق.ظ، چهارشنبه، 3 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

مسعود بیدلی گفت: خط سرخ آنها نشانه راه ماست و هر چند دست یافتن به اهداف آنها بلندپروازی به عظمت شهدا را می طلبد ولی دست یافتن به آن برای انسان طراحی شده است و این قابلیت، پتانسیل و فرصت در ما و برای ما هست تا دراین راه قدم برداریم.

333333333318به گزارش خبرنگار رادکانا، نشست صمیمی همسران و فرزندان شاهد فرهنگی با مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در آستانه روز معلم در این اداره آموزشی برگزار شد.

مسعود بیدلی مدیر اداره آموزش و پرورش در این دیدار صمیمی گفت: شهدا با همه آرمانها و با بالهای قوی پرواز کردند و بالاتر از همه اوج گرفتند و رفتند ولی ما را تنها نگذاشتند.

وی ادامه داد: خط سرخ شهدا نشانه راه ماست و هر چند دست یافتن به اهداف آنها بلندپروازی به عظمت شهدا را می طلبد ولی دست یافتن به آن برای انسان طراحی شده است و این قابلیت، پتانسیل و فرصت در ما و برای ما هست تا دراین راه قدم برداریم.

بیدلی خاطرنشان کرد: حداقل در انتخاب ها می توانیم مثل شهدا انتخاب کنیم این فرصت ها همیشه دم دست ماست، فرصت استفاده از مزایا، امکانات، موقعیت ها در صورتیکه مثل شهدا انتخاب کنیم خود را به شهدا نزدیکتر می بینیم.

مدیر آموزش و پرورش کردکوی در خاتمه خواست تا همسران و فرزندان شهدا نظرات و پیشنهادات خود در خصوص چگونگی اداره امور آموزشی و پرورشی ارائه دهند تا در تصمیم سازی ها بکار گرفته شود.

ارسال نظر