خواب زمستانی المان میدان بسیج !!! + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,956 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:54 ق.ظ، چهارشنبه، 16 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

برج گرگان یکی از بزرگترین پروژهای شهر گرگان است که با صرف هزینه ای بالغ بر ۷٫۵ میلیارد ساخته شده ولی سالهاست که بلا استفاده مانده است.

radkanaبه گزارش رادکانا، برج بزرگ گرگان که به عنوان نماد شهر گرگان شناخته می شود یکی از مدرن ترین طرح هایی است که در شمال کشور احداث شده ، المان میدان بسیج که دومین برج بلند ایران به شمار می آید در ورودی غرب گرگان قرار دارد واین روزها کاربردی جز طرحی در حاشیه بنرهای سطح شهر گرگان ندارد.

طرح این برج در اواخر دوره نخست شورای اسلامی شهر گرگان مطرح شد و در دوره سوم شورای اسلامی شهر گرگان ساخت این سازه 57 متری  که یاد سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تداعی می کند ، به اتمام رسید .

این سازه که در یکی از بزرگترین میادین شمال کشور که مساحت 5 هکتاری دارد، احداث شده و در چند نوبت به عناوین مختلف افتتاح گردیده است .

یکی از سوالاتی که به ذهن اکثر مردم گرگان زمانی که به این برج می رسند پیش می آید این است که آیا با فرا رسیدن زمستان و بارش اندک برفی درگرگان این برج به خواب زمستانی خواهد رفت ؟

امیدواریم شورای اسلامی شهرگرگان در دوره چهارم و شهردارجدید گرگان مقدمات گشایش بخت این برج مدرن و زیبای گرگان را فراهم کنند و پای همشهریان عزیز و گردشگران را به آن باز کنند .

Picture-001

Picture-003

Picture-002

Picture-006

Picture-008

ارسال نظر