خواص در برابر هتاکان و اهانت‌کنندگان در دانشگاه گرگان سکوت نکنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 120 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:53 ق.ظ، سه شنبه، 25 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان درباره نقش خواص استان گلستان برای مقابله با هتاکان به ساحت مقدس امام خمینی(ره) گفت: باید ندایی از این افراد بلند شود تا اشخاصی این استان را به عنوان جولانگاهی برای مقابله با تفکر امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نداند.

13941010154015306822134به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، حسین کریمی‎اول ظهر امروز در حاشیه تجمع مردم ولایتمدار گرگان در راستای هتک حرمت به ساحت مقدس امام خمینی (ره) در دانشگاه منابع طبیعی گرگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بسیار جای تاسف دارد که عده‎ای این‌گونه در دانشگاه که محل بصیرت‌افزایی است ساحت مقدس امام(ره) را زیر سوال می‎برند.

وی تصریح کرد: بسیار جای نگرانی دارد که این حرکت پس از عمر 37 سال از عمر انقلاب اسلامی با حمایت از مزدوران آمریکایی در خارج از کشور اتفاق افتاده است.

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: برخی‎ها می‎خواهند دوباره این کشور را در اختیار آمریکا و صهیونیست بین‌الملل قرار دهند و برای افرادی که در حرف‎های خود دم از امام خمینی (ره) و ولایتمداری می‎زنند اما در برابر چنین اقداماتی سکوت می‎کنند، بسیار متاسف هستیم.

کریمی‎اول درباره نقش خواص استان گلستان برای مقابله با این حرکت گفت: باید ندایی از این افراد بلند شود تا اشخاصی این استان را به عنوان جولانگاهی برای مقابله با تفکر امام(ره) و مقام معظم رهبری ندانند.

وی افزود: امروز ما در این مکان مقدس جمع شدیم که این حرکت را محکوم کنیم و بگوییم که  استان گلستان جای چنین افرادی نیست و حضور انقلابی مردم استان گلستان مشت محکمی بر دهن این یاوگویان است.

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان اظهار داشت: مردم استان گلستان با بصیرت‌افزایی و روشنگری و تبیین اندیشه امام خمینی (ره) و دفاع از آرمان‎های شهدا می‎توانند جلوی تحرک‌های این چنین افراد را بگیرند.

کریمی‎اول بهترین راه مقابله با چنین افراد را ولایتمداری دانست و گفت: مطیع راه امام خمینی(ره) و ولایت فقیه بودن و در صحنه حاضر شدن بهترین راه برای جلوگیری از این هتاکی‎ها است.

وی تاکید کرد: باید جامعه را نسبت به آرمان‎های امام(ره) و انقلاب با روشنگری آشنا کنیم و کسانی که تریبون و جایگاهی در اختیار دارند می‎توانند در این عرصه روشنگری کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر