خودشیفتگانی که مترسکهای غرب می شوند + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 545 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:29 ب.ظ، دوشنبه، 4 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

ورود ماهواره به زندگی افراد و تحمیل سبک زندگی غربی و هجوم به فرهنگ ایرانی مدتهاست گریبانگیر خانواده های ایرانی شده است.

bibandy5به گزارش رادکانا، حکایت امروز برخی از افراد پیرامون ما حکایت کسانی است که هویت خود را فراموش و به نوعی بازیچه دست بیگانگان شده اند و به قول یک ضرب المثل قدیمی که کلاغ رفت راه رفتن کبک را یاد بگیرد راه رفتن خود را نیز فراموش کرد.

mahvare1

نکته مهمی که باید مد نظر داشته باشیم اینست که چرا باید اینقدر از خود ضعف نشان دهیم و با دیدن کوچکترین جاذبه  شیفته فرهنگ غربی شده و ابتذال و بی بندو باری را الگو و جایگزین زندگی ایرانی کنیم و چرا نباید این اتفاق بالعکس رخ دهد و غربی ها سبک ایرانی را الگوی خود قراردهند.

آیا افرادیکه تمام هم و غم آنها تجملات و تقلید شده احساس حقارت به خود دست نداده که به هر ساز آنها می رقصند و مترسکی در دست آنها شده و آنها به ریش این افراد می خندند.

bibandy5

bibandy9

نگهداری سگ یک حیوان نجس که برای پاکی این حیوان در عرف و اسلام هیچ چیزی عنوان نشده و نیست یک معضل بزرگ در جامعه ما شده است. با اینکه از نجاست و انواع بیماریهای ناشی از این حیوان آگاه هستند ولی باز هم تن به این خفت داده اند. براستی چرا؟؟

والدینی که در محبت به فرزند خود کوتاهی می کنند و حتی حوصله حرف زدن با کودک خود را ندارند آنچنان با این حیوان اخت گرفته و آنرا نوازش می کنند که حسرت محبت را به دل کودک خود می گذارند .

sag1

واقعا والدینی که تحمل کوچکترین صدای کودک خود را ندارند چگونه تحمل صدای دلخراش این حیوان را دارند؟ !

آیا اینچنین والدین به این اندیشیده اند که  آن کودک در آینده دچار عقده عاطفی خواهد شد و آیا می تواند فردی لایق و مفید برای جامعه شود؟

خانواده ای که با مشقت زیاد مخارج زندگی خود را بدست می آورد به خرید سگ روی می آورد و این را برای خود افتخار و نوعی کلاس تلقی می کند.

sag5

اینگونه فرزندان که آداب زندگی و معاشرت و محبت کردن را با گذراندن اوقات خود در کنار یک سگ مشاهده می کنند چه آینده ای در انتظار آنهاست؟

sag2

آینده کودکی که بجای محبت و آغوش گرم پدر و مادر در هنگام خواب یک سگ را در کنار خود قرار می دهد و بجای بازی با هم سن و سالهای خودش با یک حیوان همبازی می شود، چه خواهد شد؟

آینده کودکی که از سنین کم و حتی والدین این کودک قبل از تولدش شاهد تصاویر ضداخلاقی از ماهواره می باشد  ، چه خواهد شد؟

سبک پوشش ، نوع غذا، معاشرت، وسایل و چیدمان منزل و … همه تقلید از سبک و سیاق نمایشهای کذایی ماهواره ای می باشد .آیا نوعی حقارت به اینگونه افراد دست نمی دهد که مضحکه دست عده ای دیگر در آنسوی دنیا شده اند؟

bibandy6

مگر نگهداری حیواناتی که اسلام نیز سفارش کرده چه مشکلی دارد جز اینکه در رسانه ها ی بیگانه تبلیغی نشده و آنرا تحمیل نکرده اند!

نگهداری این حیوانات به نوعی به اقتصاد خانواده نیز کمک می کند و در تولید محصولات خانگی مفید است ولی سگ جز ضرر و نجاست و بیماری چیزی ندارد .

ترویج بی بند و باری و بی عفتی و شهوترانی و ازدواج هراسی در بین جوانان از دیگر حیله های نرم دشمنان می باشد.

bibandy2

آیا تاکنون با خود پرسیده اید اگر ازدواج بد است چرا شهوت رانی را خوب جلوه می دهند؟

اگر ازدواج بد است چرا دوجنس مخالف بدنبال یک همدم برای تنهایی خود و به نوعی دنبال گدایی محبت از یکدیگر می باشند؟

اگر خداوند غریزه شهوت را در انسان قرارداده ، راه مقابله با این غریزه نیز در دین اسلام بیان شده است.لذا جوانان باید آگاه باشند و خود را از چنگال دشمنان نجات دهند که همه این موارد در ازدواج خلاصه شده است.

ezdevaj

برای بدست آوردن آرامش راه خلوت کردن با خداوند را امتحان کرده اید یا به سراغ مواد مخدرصنعتی  و به نوعی آرامش زای تحمیلی غرب روی آورده اید؟

آیا واقعا این افراد با آگاهی از عواقب و عوارض نافرجام موادمخدر باز هم به سراغ این مواد می روند ؟

bibandy1

دین اسلام یک دین کامل و جامعی است که اگر چنین نبود روز به روز بر تعداد مسلمانان افزوده نمی شد به گونه ای که غربیها از اینگونه زندگی پوج و بی هدف خسته شده و روی  به اسلام می آورند .

خداوند انسان را با عقل و اختیار آفریده است پس انسان باید خود را شناخته و با عقل خود راه درست را انتخاب کند چرا که تمام بدبختیهای انسان از خود او می باشد.

در اینجا وظایف افراد صاحب تریبون از جمله روحانیون و مسئولین و حتی افراد صاحب نظر بسیار مهم و حساس است در اینکه جوانان را با روشهای درست و بیانات شیرین راهنمایی کنند چرا که بسیاری از جوانان از روی ناآگاهی به راهی میروند که نباید رفت.

پدر و مادر گرامی کمی فرزند خود را درک کنید و پای درد دلش بنشینید و به جوانهایتان بها دهید و جای یک دوست صمیمی را برایش پرکنید که اگر اینطور نباشد ممکن است جالی خالی دوست را دشمن پر کند./گل رامیان

ارسال نظر