خودکشی یک هنرجو به دلیل شهوت‌رانی مجری من و تو + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,664 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:50 ق.ظ، پنج شنبه، 21 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

شبکه ضد فرهنگی “من و تو” که چند سالی است با حمایت مالی شبکه‌های بهایی مستقر در لندن وبه سرکردگی فردی به نام “کیوان عباسی” فعالیت می‌کند این روزها بحران اخلاقی در میان برنامه سازان و کارکنانش تبدیل به یک چالش جدی برای ادامه فعالیت این شبکه شده است.

 

1829565_180به گزارش رادکانا، شبکه ضد فرهنگی من و تو که چند سالی است با حمایت مالی شبکه های بهایی مستقر در لندن وبه سرکردگی فردی به نام “کیوان عباسی” و همسرش فعالیت می‌کند این روزها بحران اخلاقی در میان برنامه‌سازان و کارکنانش تبدیل به یک چالش جدی برای ادامه فعالیت این شبکه  شده است. 

این بار “پریسا سحرخیز” یکی از کارمندان این شبکه بهایی بعد از قطع همکاری با این شبکه  در صفحه فیسبوک خود علت پایان دادن به ادامه همکاری خود با این شبکه صهیونیستی را هوس بازی‌ها و شهوت‌رانی‌های رایج در این شبکه دانست و با بیان این نکته  که تجاوز “تیام بصیر”(یکی از کارکنان شبکه من و تو) به “روشنا”(هنرجوی آکادمی خوانندگی منتسب به خواننده مبتذل لندن‌نشین)  باعث خودکشی نافرجام این هنرجو شده است ،پرده از راز این ماجرا برداشت.

 

“پریسا سحرخیز” که تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه شهید بهشتی به اتمام رسانده است ،پس از خروج از ایران راهی شبکه من و تو شد. پریسا کار در تلویزیون من و تو را از آگوست 2010 و با تهیه برنامه‌هایی در رابطه با مسائل و مشکلات مربوط به زنان آغاز کرد.

سحرخیز در صفحه شخصی فیسبوک خود یادداشتی با این محتوا منتشر کرد که: 

 

این کامنت که درواقع به نوعی اعلام قطع همکاری سحرخیز با شبکه من و تو را نشان می‌دهد،در فاصله بعد از افزایش نارضایتی‌های این کارمند من و تو بوده است. 

اما این پایان ماجرا نبود و “سحرخیز” با انتشار یادداشت دیگری در  صفحه شخصی فیسبوک خود به ابهامات پیرامون غیبت طولانی مدت خود در برنامه‌های این شبکه پاسخ گفت و تعدی تیام (کارمند این شبکه) به روشنا (هنرجوی برنامه خوانندگی این شبکه) را دلیل قطع همکاری خود با من و تو و انگیزه این هنرجو از اقدام به خودکشی عنوان کرد.


“تیام بصیر”

 
این مجری پس از انتشار این خبر و کناره‌گیری چندین بار تهدید می‌شود و حتی صفحه فیس بوکش هک و حذف می‌گردد. این رسوایی بزرگ پایان نمی‌یابد و این مجری در صفحه‌های اجتماعی دیگر خود ضمن انتقاد از مدیران این شبکه می‌نویسد:

البته این اولین باری نیست که روابط اخلاقی پشت پرده کارکنان شبکه های ماهواری و علی الخصوص  شبکه صهیونیستی من و تو بر ملا می شود و انتظاری هم  بیش از این از شبکه ای که فردی همچون “کیوان عباسی”  مدیریت آن را بر عهده داشته باشد نمی توان داشت.

 

چنان‌که بر اساس آنچه در صفحات و اطلاعات موجود در فضای مجازی موجود است، زندگی وی با مفاسد اخلاقی از کودکی پیوند خورده است، چرا که وی فرزند شخصی است که مالک یک شبکه مبتذل در کانادا است. 

باشگاه خبرنگاران

مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر