داروخانه بیمارستان قلب کردکوی از ۲۷ اسفند ۹۴ شبانه روزی شد/مسئولین بیمارستان به عهدشان وفا کردند/برخی رسانه های شهرستان بیشتر دقت کنند+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,261 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:59 ب.ظ، پنج شنبه، 19 فروردین، سال 1395 نظرات ۹ نظر

متأسفانه بعد از انتشار خبر شبانه روزی شدن داروخانه بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی در تاریخ ۵ فروردین ۹۵ در پایگاه خبری تحلیلی رادکانا شاهد انتشار خبری با عنوان شایعه یا واقعیت؟! شبانه روزی شدن داروخانه بیمارستان امیرالمومنین کردکوی در سامانه اطلاع رسانی کردکوی نیوز بودیم که این خبر در کمال بی توجهی و بی دقتی بر روی خروجی این سایت خبری قرار گرفته است.

IMG_7916به گزارش سرویس سلامت رادکانا، وجود مراکز درمانی شبانه روزی مانند بیمارستان ها برای برطرف کردن مشکلات بیماران ضروری است.

در کنار این مراکز داروخانه های شبانه روزی نیز باید وجود داشته باشد تا بیمار بتواند به موقع داروی مورد نیاز را تامین کند.

ارائه خدمات در طول شبانه روز از وظایف اصلی و مهم چنین مراکز درمانی و داروخانه هاست.

بنابراین گزارش، آذرماه سال 94 خبری با عنوان داروخانه بیمارستان امیرالمومنین (ع) تا اواخر ۹۴ شبانه روزی می شود بر روی خروجی این پایگاه خبری قرار گرفت که واکنش خوبی را از سوی مسئولین به همراه داشت.

واکنشی که به برگزاری جلسه ای با حضور گروه خبری رادکانا و مسئولین بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) منتهی شد.

علت شبانه روزی نبودن داروخانه بیمارستان نبود نیروی کار متخصص لازم (کادر پرستاری) است

از آنان علت را پرسیدیم که گفتند: علت شبانه روزی نبودن داروخانه بیمارستان فقط و فقط نبود نیروی کار متخصص لازم (کادر پرستاری) در این قسمت است و هیچ علت دیگری ندارد.

همچنین اظهار داشتند: ما هم مردم عزیز و شریف شهرستانمان را درک می کنیم و بسیار لازم و ضروریست که داروخانه بیمارستان شبانه روزی شود اما به شدت از نبود نیروی کار متخصص لازم (کادر پرستاری) در این قسمت رنج می بریم.

در نهایت در همان جلسه مسئولین این مرکز درمانی قول دادند تا اسفندماه 94 این داروخانه به صورت شبانه روزی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

خوشبختانه در 28 اسفندماه با همت جهادی مسئولین بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی و پیگیری های پایگاه خبری رادکانا شاهد بهره برداری و آغاز بکار داروخانه شبانه روزی در این بیمارستان بودیم.

اما متأسفانه بعد از انتشار این خبر در تاریخ 5 فروردین 95 در پایگاه خبری تحلیلی رادکانا شاهد انتشار خبری با عنوان شایعه یا واقعیت؟! شبانه روزی شدن داروخانه بیمارستان امیرالمومنین کردکوی در سامانه اطلاع رسانی کردکوی نیوز بودیم.

در این خبر آمده که: قبل از شروع سال جدید نیز، یکی از سایت های محلی این شهرستان مدعی شد که با پیگیری آن خبرگزاری و همت جهادی مسئولین، داروخانه بیمارستان شبانه روزی شده است.

همچنین نوشتند: متوجه شدیم داروخانه هنوز به صورت نیمه وقت به کار خود ادامه می دهد. مردم شهرستان کردکوی هنوز از شبانه روزی نبودن داروخانه بیمارستان امیرالمومنین(ع) این شهرستان رنج می برند و گاهی قادر نیستند داروهای خود را به موقع تامین نمایند و مجبور هستند برای تهیه داروهای خود به سطح شهر مراجعه کرده و مجددا به بیمارستان بازگردند.

این خبر با کمال بی دقتی و بی توجهی و به دور از رسالت خبری که بر دوش اصحاب رسانه است تهیه و تنظیم شده و در خروجی این سایت قرار گرفته است.

ایکاش قبل از انتشار این خبر، خبرنگاران و یا خبربیاران این رسانه در شهرستان به بیمارستان و مسئولین این مرکز فوق تخصص مراجعه و از اصل ماجرا باخبر می شدند اما در کمال تعجب با انتشار یک تصویر که متعلق به داروخانه سرپایی می شود اقدام جهادی مسئولین بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) را که قول داده بودند تا قبل از سال 95 داروخانه مذکور به صورت شبانه روزی به مردم این شهرستان خدمات دهد را زیرسوال بردند.

قابل توجه همکاران ما در سامانه اطلاع رسانی کردکوی نیوز داروخانه شبانه روزی بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) از همان تاریخ 28 اسفندماه مشغول خدمت به مردم است و هر شب تعداد بسیار زیادی دارو به مردم ارائه می کند.

و اما داروخانه بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی:

بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) شهرستان کردکوی در حال حاضر دارای دو داروخانه می باشد.

* داروخانه سرپایی که داروخانه مرکزی بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) است به کل مجموعه (بخش ها) دارو می دهد.

داروخانه سرپایی یا همان داروخانه مرکزی بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی از ساعت 7 صبح الی 19:30 شب همه روزه به بیماران دارو می دهد.

این داروخانه دارای 2800 قلم دارو می باشد که فقط 400 قلم دارو مورد نیاز اورژانس این بیمارستان می باشد.

* اما در داروخانه دیگر این بیمارستان که شبانه روزی نام گرفت تعداد 700 قلم دارو در آن وجود دارد که مورد نیاز اورژانس می باشد.

داروخانه شبانه روزی در ساعت 19 عصر هر روز الی 7:30 صبح فردای آن روز به بیماران دارو می دهد.

در داروخانه شبانه روزی بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی تعداد 3 نفر مشغول خدمت به مردم هستند.

از این رو خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رادکانا بر اساس رسالتی که بر دوش دارد و بر آن پایبند است در ساعت 23:25 امشب چهارشنبه به داروخانه بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) مراجعه کرده و تصاویری را از ارائه خدمت این مرکز درمانی به شهروندان ثبت و ضبط کرده و به تصویر کشیده است که می توانید مشاهده نمایید.

شهروندان عزیزی که جهت دریافت دارو در داروخانه بیمارستان حضور داشتند از این اقدام ارزشمند و پسندیده مسئولین بیمارستان بسیار تقدیر و تشکر کردند و قدردان زحمات این عزیزان شدند.

برای دیدن تصاویر در اندازه بزرگتر بر روی هر تصویر کلیک کنید.

IMG_7904IMG_7902IMG_7905IMG_7907IMG_7908IMG_7909IMG_7910IMG_7911IMG_7912IMG_7913IMG_7916IMG_7920IMG_7921IMG_7922IMG_7923IMG_7928IMG_7932IMG_7935IMG_7937IMG_7942

انتهای پیام/

شهروند می گوید:

والا ما که رفتیم بسته بود
باز خدا پدر مادر کردکوی نیوز رو بیامرزه که حقیقت رو مینویسه و به فکر رفع مشکله مردمه نه اینکه اخبارش با توجه به رابطش با ارگانها باشه
میدونم که این نظرو انتشار نمیدی

سمیرا می گوید:

سلام از رادکانا بخاطر پیگیری که در خصوص حق و حقوق مردم شهرستان کردکوی و غرب گلستان دارد ممنونیم.

پریشب ساعت 2 صبح بود که مادربزرگم مریض شد رفتیم بیمارستان گفتن برین داروخانه خود بیمارستان دارو بگیرین.

رفتیم اتفاقا افراد زیادی هم اونجا برای گرفتن دارو بودن.

چرا اینقدر جوسازی الکی نسبت به رادکانا راه میندازین.

سپاس رادکانا

سمیرا

عباس می گوید:

اهل کامنت گذاشتن نبودم و نیستم ولی وقتی کامنت شهروند را خواندم خونم به جوش آمده و بسیار ناراحت شدم و گفتم جوابی دهم

تمامی کسانی که با رادکانا در ارتباط هستند در جریان مطالبه گری حقوق مردم این شهرستان هستند که بحق همیشه بفکر مشکلات شهرستان کردکوی است من چندمین بار هست شاهد پیگیری سایت رادکانا هستم ازاینکه خبر های کامل و به روز را ارسال میکند تشکر میکنم.

رضایی می گوید:

سلام و تشکر از شما خبرنگاران رادکانای مردمی /چرا کردکونیوز دنبال حاشیه هست بجای تشکر و جمایت از سایتهای کردکویی دنبال حاشیه سازی چرا هست.از مدیرت سایت کردکوی نیوز انتظار بیشتری داشتم.

گیلانی می گوید:

سلام مدیر رادکانا من خودم بیمار بودم و شاهد فعالیت داروخانه بیمارستان کردکوی بودم حتی عکس من هم در سایت شما هست.ازشما ممنون هستم

اجمدی می گوید:

سلام آقا من از تهران همیشه شاهد فعالیت شما هستم خدا خیرتان دهد.

همشهری می گوید:

سلام
از حمات سایت رادکانا و آقای لیاقتی عزیز بسیار سپاسگزاریم . درود بر شما علی آقا

محمد رضا از کردکوی می گوید:

با سلام من چند روز پیش این خبرو در سایت گلستان 24 دیدم ولی مدیریت سایت این خبر را حذف کرده است انن نشانه چیه؟ اگر خبر انتشار پیدا میکنه باید معتبر باشه حالا چرا گلستان 24 آن را حذف کرده است باید سایت پیش قدم در شایعه یا واقعیت؟ جواب بدن خیلی خوب خواهد بود.امیدوارم مدیریت سایت های کردکویی دقت بیشتری در انمتشار خبر داشته باشند

کردکویی می گوید:

بنده دیشب برای دریافت دارو به این داروخانه مراجعه کردم که متاسفانه بسته بود
در صورت امکان پیگیری کنید که چرا بسته بود ممنون

ارسال نظر