داعش فرزند ناخلف استکبار است / بیرون کشیدن عراق ، سوریه و یمن از حلقوم آمریکا ثمره مقاومت و پیوند امام و امت است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 152 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:33 ب.ظ، جمعه، 21 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

عضو شورای حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه گفت : جمهوری اسلامی ایران، قدرت سیاسی ، نظامی ، اطلاعاتی و سرویس های جاسوسی غرب را در منطقه مهار کرده است.

0010-58-50به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد، عضو شورای حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه در مراسم نکوداشت شهدای روستای کارکنده گفت : اجتماعاتی می توانند به جایگاه و درجات بالا برسند که در قالب امت باشند و جامعه اسلامی باید از نظر فکری ، اعتقادی و ایمان در یک افق عالی قرار گیرد که به همان میزان هم وحدت ایجاد می شود.

وی افزود : جامعه اسلامی در سایه ایمان به وحدت و انسجام می رسد و از جامعه اسلامی انتظار می‌رود به باورهای مستحکم اعتقادی آراسته باشد.

ابوترابی فرد با بیان اینکه رهبری و زعامت نقش مهمی در وحدت جامعه دارد اظهار داشت : یک امت در سایه رهبری مقتدر و صالح به وحدت می رسد و هر جامعه ای که رهبر صالح برگزید و پیوند استوار بین رهبری و جامعه برقرار شد آن جامعه منسجم و مصداق امت واحده است.

وی خاطر نشان کرد : تحمّل مصائب جنگ و تحریم های سیاسی و اقتصادی و ایستادگی ملت ایران در مقابل تهدید و صف آرایی های اردوگاه غرب ، به دلیل آن است که این جامعه مبدل به یک امت ثابت قدم با هدایت رهبری صالح شده است.

عضو شورای حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه ، موضوع مقاومت جمهوری اسلامی را از مسائل اصلی مناظره های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا  برشمرد و تصریح کرد:  این مهم نمایانگر آن است که همه قدرت‌های استکباری با داشتن ابزارهای قدرت نظیر شورای امنیت ، در برابر وحدت جوشیده از پیوند امت ، امام و  رهبری صالح شکست خورده اند.

photo 2016 11 11 10 58 50

حجت الاسلام ابوترابی فرد گفت: قدرت‌های سیاسی وابسته به آمریکا امروز در کنار داعش قرار گرفته اند و شعار ائتلاف برای مبارزه با داعش تنها برای پنهان کاری جنایات و دشمنی آنها با محور مقاومت است و داعش فرزند ناخلف استکبار است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران،  قدرت سیاسی ، نظامی ، اطلاعاتی و سرویس های جاسوسی غرب را در منطقه مهار کرده است؛ افزود : جمهوری اسلامی ایران توانسته است  عراق ، سوریه و یمن را از حلقوم آمریکا بیرون بکشد  که این امر ثمره مقاومت و پیوند امام و امت است و  تا زمانی که امت اسلامی استوار باشد امنیت هم برقرار است.

ابوترابی فرد اظهار داشت: مقاومت اسلامی لبنان جوشیده از مقاومت اسلامی ایران است و مقاومت اسلامی عراق هم جلوه ای از مقاومت مردم ایران در برابر استکبار است. اگر الگو پذیری کشورهای مسلمان از مقاومت مردم ایران صورت نمی گرفت چه بسا اکنون عراق سنگر مقاومت در برابر استکبار نبود و پایگاه استکبار بود.

نهمین یادواره ۸ شهید سرافراز روستای کارکنده و عالم جلیل القدر حجت‌الاسلام زکریا روح افزایی با حضور اقشار مختلف مردم در حسینیه سیدالشهداء روستای کارکنده برگزار شد

انتهای پیام/

ارسال نظر