دانشجویان افسران جنگ نرم تقابل با نظام سلطه اند/امروز امریکا در مارپیچ سقوط قرار دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 246 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:05 ب.ظ، سه شنبه، 16 آذر، سال 1395 نظرات یک نظر

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدای دانشجو حاملان فکر برتر و اندیشه برتر بوده اند و ۲ قشر دانشجو و روحانیت با هدایت امام خمینی (ره) پیشگامان حرکت انقلاب بوده اند.

5381476_361به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنگره شهدای دانشجو که در دانشگاه منابع طبیعی گرگان برگزار شد اظهارکرد : حضرت امام خمینی (ره) با حرکتی پیامبرگونه در عصر جدید مسلمانان را با هویت از دست رفته خود آشنا کرد و خطوط اساسی را در راه سعادت مسلمین به زیبایی هر چه تمام‎تر رسم کرد.

وی با بیان اینکه امام (ره) بنای یک تمدن عظیم و نوین به نام اسلام را نهاد تا مسلمانان را از فضای جهل مدرن نجات دهد ، تصریح کرد: ایشان فرازهای یک جهاد کبیر و مقدس را علیه مستکبران که کوشیدن جهان اسلام را سکویی برای دستیابی ترازهای برتر قدرت‎ جهانی خود قرار دهند، آغاز کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امروز جغرافیای سیاسی جهان اسلام به جغرافیای بزرگ انقلاب در برابر استعمار و دشمنان بشریت تبدیل شده است ، گفت : مقام معظم رهبری پیشوایی سلیم، شجاع، با ذهن و دلی سرشار از منطق وحی و با قدرت نفوذ در اعماق تفکر دشمنان و شناختی دقیق و ژرف از واقعیت‎ها و تحولات عصر جدید و در دوران پیچیده‎ترین توطئه‎های استعمار آن هم استعمار نوین، هدایت و راهبری امت اسلام را برعهده گرفته است.

وی اذعان داشت: شهدای دانشجو حاملان فکر برتر و اندیشه برتر بوده اند و 2 قشر دانشجو و روحانیت با هدایت امام خمینی (ره) پیشگامان حرکت انقلاب بوده اند .

سردار سلامی دانشجویان را پرچمداران آزاد اندیشی ، کرامت خواهی ، اسلام طلبی و استقلال خواهی به معنای واقعی دانست و ، افزود : امروز پیشرفت های مختلفی که در زمینه های هسته ای ، هوا فضا ، موشک های بالستیک و … در کشور به وجود آمده همه توسط این همین دانشجویان که از دانشگاه ها فارغ التحصیل شده اند به دست آمده.

وی در ادامه عنوان کرد: آمریکا بعد از جنگ جهانی دوم 80کودتا علیه کشورها مختلف انجام داد و سلطه شاه در ایران و آل سعود در عربستان نمونه هایی از آن میباشد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانشجویان را افسران جنگ نرم تقابل با نظام سلطه دانست و خاطرنشان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران هندسه قدرت در دنیا تغییر کرده است امروز امریکا در مارپیچ سقوط قرار دارد.

انتهای پیام/

شهروند می گوید:

سایت کردکوی نیوز خبری مربوط به جلسه مشترک اقای نورقلی پور وفرماندار با ریاست دانشکده فنی حرفه ای کشور را منتشر کرده است….. ( همراه با عکس ) ……….. لطفا به نحوه نشستن دکتر شفیعی رئیس فنی حرفه ای کشور دقت کنید! نوع نشستن این آقا واقعا بد و تاسف آور است. لطفا به عکس اول دقت کنید!!!!!!!!!!! واقعا که…

ارسال نظر