دانشجویان باید عواملی را که مخرب انقلاب و نظام هستند بشناسند.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,841 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:15 ب.ظ، پنج شنبه، 16 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

مهندس جلالی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان کردکوی در مصاحبه خبری با خبرنگار رادکانا بمناسبت روز دانشجو در اولین همایش کوهپیمایی بسیجیان دانشگاههای غرب استان در شهرستان کردکوی گفت: روز دانشجو روز حماسه و اقتدار را خدمت دانشجویان عزیز کشورمان خصوصا دانشجویان این شهرستان تبریک و تهنیت عرض میکنم.

مهندس جلالی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان کردکوی در مصاحبه خبری با خبرنگار رادکانا بمناسبت روز دانشجو در اولین همایش کوهپیمایی بسیجیان دانشگاههای غرب استان در شهرستان کردکوی گفت: روز دانشجو روز حماسه و اقتدار را خدمت دانشجویان عزیز کشورمان خصوصا دانشجویان این شهرستان تبریک و تهنیت عرض میکنم.

وی در ادامه اظهار داشت: دانشجویان در گذشته به عنوان افراد منورالفکر به عبارتی دیگر روشن فکر جامعه در حال حاضر می باشند. بنابر فرمایش رهبر معظم انقلاب دانشجویان نه تنها باید به تحصیل علم بپردازند بلکه مسائل سیاسی خود و دیگر کشورها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و بصیرتی که یک دانشجو باید داشته باشد این است که انقلاب اسلامی خود را به خوبی بشناسد، به رهبریت انقلاب شناخت کافی پیدا نماید و عواملی که مخرب این انقلاب هستند و ممکن است در آینده انقلاب را از مسیر اصلی خود منحرف سازد را بشناسد.

 مهندس جلای در ادامه افزود: روز 16 آذر روز مبارزه با استکبار جهانی است. دانشجویانی که در این روز به شهادت رسیدند بر علیه استکبار جهانی آمریکا و اعتراضی که نسبت به حضور رئیس جمهور آمریکا، آقای نیکسن در ایران انجام دادند توسط ساواک به شهادت رسیدند. بنابراین امروزه دانشجویان همانند شهداء هسته ای ایران باید به پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در مقابل استکبار بایستند و استکبارستیزی را سرلوحه خود قرار دهند، چرا که انقلاب ما امروز به عنوان یک الگوی اسلامی و جهادی و الگوی مبارزاتی برای کشورهای اسلامی که امروزه تحت عنوان بیداری اسلامی فراگیر شده است آن را رهبری و هدایت نماییم.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر